Земельний кадастр

Для ефективного вивчення земельного господарства будь-якої країни і ведення обліку використовується Земельний кадастр ділянок. Це державна програма, яка веде документальний облік відомостей про розташування земельних ділянок, про якість землі, про об’єкти, які перебувають на земельній ділянці, про власників земельних ділянок.

Кожна земельна ділянка має мати державну кадастрову оцінку. Це сукупність правових, адміністративних, технічних і економічних процедур, націлених на визначення категорії і кадастрової вартості земельної ділянки. Існують кілька категорій земель:

  • Населені пункти;
  • Сільськогосподарські землі;
  • Землі культурного фонду;
  • Землі під ліс;
  • Землі для транспортної сфери;
  • Рекреаційні землі;
  • Водні землі;
  • Землі національних парків.

Особливою перевагою Земельного кадастру є доступність багатьох відомостей. Кожна людина може перевірити всю інформацію про власників ділянки і з якою метою його використовують. Державний земельний кадастр ведеться для: землеустрою, збереження і підвищення родючості землі, обліку вартості землі у складі природних ресурсів, муніципального управління земельними ресурсами, контролю з охорони земель.

Земельний кадастр як дисципліна охоплює кілька напрямків. Сюди входить математика, фізика, біологія, економіка, метрологія, геодезія, картографія, землевпорядкування, управління земельними ресурсами, облік і оцінка землі, інженерна графіка та багато іншого. Не всі студенти можуть впоратися з такою великою кількістю інформації і просто не встигають за навчальною програмою. У такій ситуації спеціалізоване агентство допомоги студентам «Студік» готове надати професійну консультацію в рішенні проблем з навчанням.

Звернутися за допомогою до нашої агенції – це найоптимальніший варіант для швидкого написання курсових, контрольних, дипломної роботи, реферату, доповіді або презентації. Ви можете замовити у нас рішення будь-якої задачі, рівняння, тестів із земельного кадастру. Це заощадить ваш час і сили для більш важливих справ.

Виконуючи ваше завдання, наші фахівці використовують тільки актуальну літературу, пишуть оригінальні тексти, докладно розписують кожне рішення. Вам залишається лише вивчити свою роботу і отримати гідну оцінку.

Земельний кадастр

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.