Рішення рівнянь

Рішення рівнянь для школярів, абітурієнтів, студентів.

Допоможемо вирішити рівняння.

Рішення рівнянь

Ви навчаєтеся і вам необхідно вирішити рівняння? Для чого всім просто необхідно навчитися розв’язувати рівняння? Рішення рівнянь в школі або інституті допомагає розвивати логічне мислення, що в свою чергу допоможе в житті розібратися з фінансовими, економічними, інженерними питаннями.

У цій статті ми розглянемо що таке рівняння, їх види і методи вирішення. А також, що можливо зробити і куди звертатися, якщо немає часу або не виходить вирішити рівняння.

Що ж таке рівняння?

Рівняння – це рівність, яке містить невідомі позначені буквами. Невідомі числа в рівнянні називають змінними. Змінні найчастіше позначають англійськими літерами x, y, z, але це не обов’язково.

Наприклад: 5х = 30, 3а = 18.

Число, яке задовольняє рівняння – це корінь рівняння або рішення.

Завдання «вирішити рівняння» полягає в пошуку всіх його рішень або доказуванні, що рішення не існує.

Якщо два рівняння мають однакові рішення, то вони рівносильні. Також рівносильними вважаються рівняння, які не мають рішень.

Рівняння бувають прості і складні.

Прості рівняння містять в собі одну арифметичну дію. Складне рівняння містить у собі кілька математичних дій (помножити, скласти, відняти, розділити).

Як вирішувати складні рівняння?

Для вирішення складних рівнянь необхідно їх заміняти спрощеними і рівносильними їм.

Основні властивості рівнянь, які завжди правильні для всіх видів:

– в будь-якій частині рівняння можна скласти подібні доданки або розкрити дужки;

– будь-який член рівняння можна переносити в іншу частину рівняння, при цьому змінивши його знак на протилежний;

– обидві частини рівняння можливо помножити або розділити на однакове число, крім нуля;

Як вирішувати завдання за допомогою рівнянь?

Що таке рішення задачі? Це дія, яка за допомогою логічних міркувань і обчислень направлена на пошук невідомої величини (швидкість, масу, час і т.д.)

Багато завданнь вирішуються з використанням рівнянь. Значення, яке потрібно знайти позначають змінною, після цього складають рівняння і вирішують його. Після рішення рівняння обов’язково необхідно перевірити чи підходить його рішення умовам завдання

Що таке «система рівнянь»?

Система рівнянь – це умова, при якій необхідно одночасно виконати декілька рівнянь щодо однієї або декількох змінних. Іншими словами, це коли є кілька рівнянь з декількома невідомими і вони повинні всі вирішуватися одночасно.

Які методи використовуються для вирішення рівнянь?

Рівняння можливо вирішувати кількома методами:

  1. Метод підстановки.
  2. Графічний метод.
  3. Метод складання.

Розглянемо більш детально кожен з них.

Метод підстановки.

Він простий, але вимагає багато часу. Суть методу підстановки: в одному рівнянні висловити одну змінну через інші змінні, а отриманий результат підставити в одному рівняння на місце цієї змінної.

Після цього, в такому ж порядку висловлюємо і підставляємо наступну змінну і так до тих пір, поки не залишиться рівняння з однією змінною. Вирішуємо його, знаходимо одну змінну і послідовно повертаємося до отриманих раніше результатів і підставляємо знайдені значення.

Графічний метод.

Відповідь на рівняння записується як координати якоїсь точки. Тобто, якщо для кожного рівняння будувати графік в одній системі координат, то рішенням системи рівнянь будуть точки перетину цих графіків.

Цей метод на практиці самий неточний і застосувати його можливо тільки до системи лінійних рівнянь (виду y = ax + by = ax + by = ax + b), графіки яких прямі. При вирішенні рівнянь більш складних видів, які містять квадрат, корінь, логарифм, графічний метод найкраще використовувати виключно для ілюстрацій.

Метод складання.

Це метод заснований на додаванні: при додаванні лівих частин кількох рівнянь, отриманий результат буде дорівнює складеним правим частинам цих рівнянь.

Що ж робити, якщо у Вас немає часу, сил, терпіння на довгі і часом складні математичні обчислення? Завжди можна звернутися в агентство Студік і замовити рішення рівнянь з докладним описом кожної дії (якщо в цьому є необхідність). Ми гарантуємо якісну роботу і конфіденційність.

Крім рішення рівнянь, у нас можливо замовити рішення контрольної роботи, написання курсової роботи, реферата, дипломної роботи, презентації, доповіді, наукової статті.

Зробити замовлення

Допомога студентам в навчанні

Працюємо з усіма містами України: Київ, Кривий Ріг, Дніпро, Харків, Миколаїв, Одеса, Кропивницький, Полтава, Запоріжжя, Луцьк, Рівне, Кривий Ріг, Суми, Миколаїв, Вінниця, Чернігів, Житомир, Черкаси, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Ужгород, Луцьк.

ГРАФІК РОБОТИ
З 10-00 до 22-00 з ПН по ПТ,
З 10-00 до 16-00 СБ
Неділя – вихідний
А якщо серйозно – сайт працює до останнього відвідувача!!!
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.