Замовити креслення в ArchiCAD, Компас-3D, Revit Architecture, Solid Works, AutoCad, Draftsman Виконуємо креслення на замовлення в України і Росії: розрахунки в MathCAD з машинобудування

Роботи в Автокаді на замовлення. Виготовлення креслень для студентів України і Росії.

Швидко виконуємо креслення або 3d модель в таких креслярських програмах як ArchiCAD, Компас-3D, Revit Architecture, Solid Works, AutoCad, Draftsman:

 • нарисна геометрія;
 • інженерна графіка в програмах AutoCAD, SolidWork, Invento ;
 • деталі машин;
 • технологія машинобудування;
 • теорія машин і механізмів;
 • виконуємо розрахунки в MathCAD з машинобудування.

Виготовлення креслень

Виготовлення креслень – занадто нудна робота, яка забирає купу часу. Така робота вимагає правильного розуміння завдання, великої кількості часу, терпіння і певних навичок. Зараз майже всі креслення необхідно виконувати в спеціальних креслярських программах (ArchiCAD, Компас-3D, Revit Architecture, Solid Works, AutoCad, Draftsman), але бувають випадки коли студент з поважних причин не досконало оволодів навичками користування програмним забезпеченням, а наздоганяти не має часу. Та і не у всіх студентів виходить правильно виконати завдання. Висновок: зручніше буде замовити креслення у професіоналів креслярської справи.

Важливими елементами грамотного креслення є:

 • масштаб: від правильно вибраного масштабу залежить точність креслення і якість реальної деталі;
 • точність розрахунків: найменша похибка зводить нанівець всю роботу;
 • правильно нанесені розміри деталей і шрифтів;
 • товщина ліній;
 • матеріал, з якого буде виготовлятися майбутня деталь.

Насправді виготовлення креслень потребує величезної уваги та точності, самовіддачі.

Виготовлення креслень
Агентство “Студік” виконає на замовлення креслення в Україні і Росії для будівельно-проектної документації, а також для контрольних робіт, курсових робіт і дипломних робіт для ВУЗів України і Росії.

Виконавці нашої фірми швидко і якісно виконають будь-який план, ескіз, технічний рисунок або схему. До кожного креслення в обов’язковому порядку робиться пояснювальна записка, при необхідності додаються додаткові вказівки або технічні вимоги.

Замовити креслення в агентстві Студік – означає гарантовано отримати якісну роботу, виконану в строк і оформлену відповідно до ваших вимог. У нашій компанії замовлення виконують тільки справжні професіонали: викладачі ВНЗ, кваліфіковані креслярі та інші фахівці. У нас розумні і обгрунтовані ціни, ми чітко дотримуємося термінів виконання всіх креслень і ніколи не підводимо своїх замовників. Гарантія на всі креслення – 30 днів! У разі повернення креслення викладачем – переробка БЕЗКОШТОВНО!

Замовити креслення можна в Україні, Росії.

Для замовлення креслень в Компас-3D, Revit Architecture, Solid Works, AutoCad, Draftsman заповніть форму замовлення

Зробити замовлення

 

Залишити відповідь

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.