ТОП-10 найбагатших жінок Дніпра (Дніпропетровська)

ТОП-10 найбагатших жінок Дніпра (Дніпропетровська).

За підсумками рейтингу ТОП-10 найбагатших жінок Дніпра (Дніпропетровська), перемогла Ельвіра Краснова, дружина Загіда Краснова, із статком 270 млн. доларів США.

1. Ельвіра КРАСНОВА, дружина Загіда Краснова, керівник благодійного фонду “Джерело майбутнього”, співзасновник ТОВ “Отег” 270 млн. доларів.

За словами днепропетровців, які знають сім’ю Краснових більше 20 років, саме вона є “мотором” більшості успішних комерційних проектів чоловіка, а останнім часом і “мотором” його політичної компанії. Її енергії можна по доброму позаздрити: активна участь в сімейному бізнесі, а також зайняття аеробікою і східними танцями в модному фітнес-клубі “Джайпур” анітрохи не заважають вихованню трьох дітей. На даний момент Ельвіра Краснова активно займається добродійністю, влаштовуючи для вихованців міських інтернатів всілякі екскурсії і підтримуючи дитячу творчість.

2. Юлія ТИМОШЕНКО, екс-прем’єр-міністр України, глава партії “Батьківщина” 250 млн. доларів.

Юлія Володимирівна давно вже вважається однією з найзаможніших леді не лише Придніпровського регіону, але і країни в цілому. Хоча за час політичної діяльності активи сім’ї Тимошенко і скоротилися на декілька порядків – і не дивно: у всьому світі відомо, що гроші люблять тишу. Та все ж сьогодні основу її капіталу складають тисячі квадратних метрів офісних площ у будівлі колишнього Мінчормета на площі Леніна, “Беютага” – компанія по видобуванню унікальних гранітів, що мають чималий попит на світовому ринку, а також комплекс з 4-х елітних котеджів на вулиці Барвінківській в обласному центрі.

3. Алла БАКЛАНОВА, співвласниця водно-оздоровчого комплексу “Терми” 10,6 млн. доларів.

Її бізнес 15 років займає лідируючі позиції в рейтингу популярності серед підприємств подібного рівня. Являючись, поза сумнівом, компетентним керівником, не зупиняється на досягнутому, постійно удосконалюючи свої знання. Алла вважає, що головне в її справі – бачити щирі посмішки вдячних клієнтів. І це, безумовно, є кращим доказом того, що її праця потрібна людям. Алла – цікава і харизматична особа. Переконана, що секрет успішності жінки полягає в її здатності любити : себе, чоловіка, дітей, оточуючих і свою справу. У людях цінує щирість і доброту. Її девіз: “Краса врятує світ”!. Вважає, що жінка ЗАВЖДИ повинна виглядати бездоганно, оскільки саме краса володіє силою і здатна вносити гармонію в серця людей.

4. Тетяна СЕЛИХОВА, генеральний директор українсько-британського ЗАТ з іноземними інвестиціями “Динамо-Силейр” 8,9 млн. доларів.

Про неї говорять так: “Жінка XXI століття”. Пройшовши хорошу школу життя, у свого батька вона перейняла уміння розуміти людей і нести відповідальність за свою справу. З часом Тетяна очолила завод “Динамо-Силейр”, який сьогодні входить до числа найуспішніших компаній України. Тетяна – ініціатор і опікун спортивних і благодійних організацій. Ця жінка є президентом спортивного клубу “Динамо-Силейр”, в якому успішно займаються діти і дорослі. Багато вихованців клубу удостоєні звань Чемпіонів Світу і Європи. Під її патронажем відкритий і діє іменний благодійний фонд.

5. Вікторія РУДЕНКО, директор Британської Міжнародної Школи в Дніпрі 5,8 млн. доларів.

Вікторія Руденко – природжений педагог і успішний керівник. Вона очолює Британську Міжнародну Школу в Дніпрі, яка входить в Асоціацію Європейських Шкіл і є екзаменаційним центром Кембріджського університету. Вікторія вважає, що найнадійніші інвестиції – вкладені в навчання. І не випадково її талант і просвітницька діяльність відмічені високими міжнародними нагородами. Рух у напрямку до успіху – основний принцип діяльності Вікторії. Вона реалізувала себе як мати, що виховала прекрасну дочку, як керівник високого рангу, як жінка і як яскрава творча особа, отримавши титул “Віце-пані Придніпров’я 2008”. Це – складові компоненти її щастя і успіху.

6. Любов ЖУРАВЛЬОВ, власниця мережі садових центрів “Сакура” 4,95 млн. доларів.

Любов Журавльов – прекрасна жінка, мама трьох дітей. Разом з чоловіком захоплюється активним туризмом і навіть в гори готова брати з собою малюків. Має дивовижну світлу енергетику, навколо неї ростуть і квіти, і діти. Вона має намір зробити свій бізнес – утримання розплідників рослин – сімейною справою, любов до якого передаватиметься з покоління в покоління. Її діяльність виходить з душі: Любов тонко відчуває гармонію простору і знає, які рослини прекрасно впишуться у будь-який ландшафт. Упевнено водить авто. Віддає перевагу як спортивному стилю, так і класиці. У людях цінує духовність і цілеспрямованість.

7. Марина ДОГМАН, бізнес-леді, переможниця конкурсу “Пані Придніпров’я-2008”.

Марина – талановитий організатор і керівник, переможниця конкурсу “Пані Придніпров’я 2008”, учасниця Чемпіонатів України по східних танцях, які є для Марини не просто улюбленим захопленням, а допомагають виразити її внутрішній світ. Секретом свого успіху Марина називає самоконтроль, інтуїцію, уміння організувати себе і оточення, а також здатність ефективного спілкування з людьми. Любить подорожувати, завжди готова до екстриму, який подарує заряд бадьорості і зміцнить віру у свої сили.

8. Вікторія ЛУКАШОВА, голова Соборної (Жовтневої) районної ради 2,6 млн. доларів.

Єдина жінка в обласному центрі, що очолює орган місцевого самоврядування, пройшла усі його сходинки. Жорстка і принципова, Вікторія уміє бути поступливою, якщо справа стосується інтересів району і його жителів. За це багато хто не перший рік називає її “мамою”. Одно з головних багаторічних захоплень “хазяйки” центрального району – квіткарство. Обізнані люди стверджують, що 130-метрова квартира в елітному житловому комплексі “Бельведер”, що належить Лукашовій, по рівню флористики цілком може конкурувати з кращими світовими квітковими експозиціями. І уся ця краса створена власними руками! Не поступається шедеврам європейських дизайнерів і заміська резиденція в Підгородньому. На черзі – квартира в Алушті. Друзі чекають, що до наступного літа і вона перетвориться на неповторний квітучий оазис.

9. Олена Малютіна, генеральний директор ТОВ “Техметпром” 2,1 млн долл.

Олена Малютіна народилася в сім’ї спадкових гірників, де завжди цінували чесність, відкритість і оптимізм, учили ніколи не опускати голову і не зупинятися. Ці поради дуже допомогли, коли 15 років тому вона відкривала свою справу. Зараз підприємство, яким керує Малютіна, одне з ведучих в області у сфері проектування і монтажу пожежних і охоронних систем, а також обстеження і паспортизації будівель. Пані директор визнає, що велику частину часу проводить на роботі. У сім’ї – відпочиває душею і набирається енергії. Коли випадає вільна хвилинка, любить читати детективи або спілкуватися з друзями. А ще обожнює колекціонувати… враження. Головне їх джерело знаходить в подорожах.

10. Людмила АБРАМОВА, директор ЗАТ “Центр моди” 0,8 млн долл.

Призначення жінки – створювати красу. Саме цією нелегкою справою усе своє життя займається Людмила Абрамова. З її ім’ям пов’язаний розвиток професійного перукарського мистецтва не лише в Дніпрі, але і в країні. “Центр моди”, очолюваний віце-президентом Союзу перукарів України Абрамовою, є елітним учбовим закладом, де викладають майстри міжнародного класу. Одне з її останніх дітищ – Всеукраїнський Відкритий Чемпіонат по перукарському мистецтву, манікюру і візажу “Молоді таланти України”. Людмила Абрамова – талановита і гармонійна особа, не лише висококласний майстер своєї справи, але і любляча дружина, дбайлива мати і ласкавий ніжний друг своїх онуків. Вона вважає, що знайшла себе і в житті, і в професії. Але при цьому постійно прагне до досконалості, вважаючи, що межі їй не існує.

До другої десятки рейтингу також увійшли Маргарита Черепанова, директор ТОВ НПП “Днепростройкоплект”, Олена Величко, власниця мережі бутиків “Магістраль”, Оксана Петрівська, співзасновник ряду комерційних структур (у тому числі відновлюваного після пожежі “Слов’янського базару”), мати бізнесмена Олександра Петрівського, Тетяна Мирошниченко, директор компанії “Дніпромеблі”, Світлана Бусирева, директор торгово-розважального центру “Гранд плаза”, Маргарита Урицька, президент групи компаній “Магістр”, Олена Фоменко, співвласниця банку “Фінансовий союз банк”, “пані Дніпропетровск-2007”, Лілія Котляр, співвласниця Корпорації гостинність і відпочинок, Людмила Завгородня, власниця ресторану “Пекін” і Дарина Рижко, бізнес-леді, “пані Придніпров’я десятиліття”.

Вам також має сподобатись...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.