Штучний інтелект і машинне навчання

Допомога студентам

Штучний інтелект: написання наукових статей англійською мовою, виконання контрольних робіт, магістерських дисертацій, рефератів, курсових робіт, есе та ін.

Останнім часом з’явилося дуже багато докторів наук в сфері штучного інтелекту і машинного навчання. Дуже великий приріст таких фахівців і намічається найближчим часом.

 Замовити написання курсової роботи, дипломної роботи з дисципліни «машинне навчання»

 • Штучний інтелект і технології;

  Штучний інтеллект та машинне навчання

  Курсові роботи на замовлення, контрольні роботи, реферати, презентації, есе.

 • Теорія алгоритмів,
 • Робототехніка;
 • Комп’ютерне бачення;
 • Програмування;
 • Нейронні мережі;
 • Машинне навчання (machine learning)
 • Цифрова економіка;

Штучний інтелект і машинне навчання

Штучний інтелект і машинне навчання – це взаємопов’язані частини комп’ютерних наук. Ці дві технології є найбільш популярними технологіями, які використовуються для створення інтелектуальних систем.

Хоча це дві пов’язані технології, і іноді люди використовують їх як синоніми один для одного, але все ж обидві є двома різними термінами в різних випадках.

У широкому сенсі ми можемо розрізняти ІІ і машинне навчання як:

ІІ – це більш широка концепція створення інтелектуальних машин, які можуть імітувати здатність і поведінку людського мислення, тоді як машинне навчання – це додаток або підмножина ІІ, яке дозволяє машинам вчитися на основі даних без явного програмування.

Нижче наведені деякі основні відмінності між ІІ і машинним навчанням, а також огляд штучного інтелекту і машинного навчання.

Штучний інтелект

Штучний інтелект – це область комп’ютерних наук, яка створює комп’ютерну систему, яка може імітувати людський інтелект. Він складається з двох слів: «штучний» і «інтелект», що означає «розумова сила, створена людиною». Отже, штучний інтелект – це технологія, за допомогою якої ми можемо створювати інтелектуальні системи, що імітують людський інтелект.

Система штучного інтелекту не вимагає попереднього програмування, замість цього вони використовують такі алгоритми, які можуть працювати з їх власним інтелектом. Він включає в себе алгоритми машинного навчання, такі як алгоритм навчання з підкріпленням і нейронні мережі глибокого навчання. ІІ використовується в багатьох місцях, таких як Siri, Google AlphaGo, AI в шахах і т.д.

По можливостях ІІ можна розділити на три типи:

 • Слабкий ІІ;
 • Загальний ІІ;
 • Сильний ІІ.

В даний час ми працюємо зі слабким ІІ і загальним ІІ. Майбутнє ІІ – за сильним ІІ, про який говорять, що він буде розумніше людей.

Машинне навчання

Машинне навчання – це витяг знань з даних. Його можна інтерпретувати в такий спосіб.

Машинне навчання – це підрозділ штучного інтелекту, який дозволяє машинам вчитися на минулих даних або досвіді без явного програмування.

Машинне навчання дозволяє комп’ютерній системі робити прогнози або приймати деякі рішення з використанням історичних даних без явного програмування. Машинне навчання використовує величезну кількість структурованих і напівструктурованих даних, тому модель машинного навчання може генерувати точний результат чи давати прогнози на основі цих даних.

Машинне навчання працює за алгоритмом, який вчиться самостійно з використанням історичних даних. Він працює тільки для певних областей, наприклад, якщо ми створюємо модель машинного навчання для виявлення зображень собак, він буде давати результат тільки для зображень собак, але якщо ми надамо нові дані, такі як зображення кішки, він перестане відповідати. Машинне навчання використовується в різних місцях, таких як система онлайн-рекомендацій, алгоритми пошуку Google, фільтр спаму по електронній пошті, пропозиція автоматичної позначки друзів в Facebook і т.д.

Його можна розділити на три типи:

 • Контрольоване навчання;
 • Неконтрольоване навчання;
 • Reinforcement learning.

Ключові відмінності між штучним інтелектом (AI) і машинним навчанням (ML):

Штучний інтелект Машинне навчання
Штучний інтелект – це технологія, яка дозволяє машині імітувати поведінку людини. Машинне навчання – це підмножина ІІ, яке дозволяє машині автоматично вчитися на минулих даних без явного програмування.
Мета ІІ – зробити розумну комп’ютерну систему, подібну людям, для вирішення складних проблем. Мета ML – дозволити машинам вчитися на даних, щоб вони могли видавати точний результат.
У ІІ ми створюємо інтелектуальні системи, здатні виконувати будь-яке завдання як людина. У ML ми навчаємо машини з даними виконувати конкретну задачу і давати точний результат.
Машинне навчання і глибоке навчання – два основних підмножини ІІ. Глибоке навчання – це основна підгрупа машинного навчання.
AI має дуже широкий спектр можливостей. Машинне навчання має обмежені можливості.
AI працює над створенням інтелектуальної системи, яка може виконувати різні складні завдання. Машинне навчання працює над створенням машин, які можуть виконувати тільки ті конкретні завдання, для яких вони навчені.
Система ІІ піклується про максимальному збільшенні шансів на успіх. Машинне навчання в основному піклується про точність і закономірності.
Основними програмами ІІ є Siri, підтримка клієнтів з використанням чат ботів, експертна система, онлайн-ігри, інтелектуальний робот-гуманоїд і т. Д. Основними програмами машинного навчання є система онлайн-рекомендацій, алгоритми пошуку Google, пропозиції автоматичної позначки друзів в Facebook і т.д.
Залежно від можливостей ІІ можна розділити на три типи: слабкий ІІ, загальний ІІ і сильний ІІ. Машинне навчання також можна розділити на три головним чином типів, Контрольоване навчання, неконтрольоване навчання і Reinforcement learning.
Він включає в себе навчання, міркування і самокоррекцию. Він включає навчання і самокоррекцию при введенні нових даних.
AI повністю працює зі структурованими, полуструктурированного і неструктурованими даними. Машинне навчання працює зі структурованими і півструктурированими даними.

Допомога студентам в навчанні

Працюємо з усіма містами України: Київ, Кривий Ріг, Дніпро, Харків, Миколаїв, Одеса, Кропивницький, Полтава, Запоріжжя, Луцьк, Рівне, Кривий Ріг, Суми, Миколаїв, Вінниця, Чернігів, Житомир, Черкаси, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Ужгород, Луцьк.

ГРАФІК РОБОТИ
З 10-00 до 22-00 з ПН по ПТ,
З 10-00 до 16-00 СБ
Неділя – вихідний
А якщо серйозно – сайт працює до останнього відвідувача!!!
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.