Переклад з англійської на російську

Переклад з англійської на російську – studik.dp.ua

Короткий зміст:

Як зробити переклад тексту з англійської на російську?

Скільки коштує переклад технічного тексту з англійської на російську?

Як перекласти текст з англійської на російську: комбінація клавіш для перекладу

Скільки коштує переклад 1 сторінки тексту з російської на англійську

Скільки коштує переклад технічного тексту з російської на англійську

Скільки коштує переклад тексту з російської на англійську

Скільки коштує переклад тексту з англійської на російську

Скільки платять за переклад тексту з англійської на російську

Скільки коштує переклад однієї сторінки іноземного тексту?

Замовити переклад тексту

Як зробити переклад тексту з англійської на російську?

Деякі секрети грамотного перекладу з англійської на російську

Бажаєте навчитися перекладати тексти з англійської на російську швидко та якісно? Тоді читайте секрети точного перекладу!

Щодня у світі велика кількість юридичних та фізичних осіб вступають у діалог між собою або діляться інформацією з колегами з інших країн.

Багато хто звертається за допомогою до бюро з перекладів текстів з англійської на російську, які є у всіх великих містах світу.

Переклад з англійської на російську

Але якщо ви хочете стати професійним перекладачем з англійської мови, то ця стаття буде вам корисна!

Що таке переклад тексту?

Оскільки переклад є головним фактором у зближенні фізичних та юридичних осіб у всьому світі, то етимологічно сенс слова «переклад» означає «перенесення через» або «переміщення через».

Отже, завдяки перекладу тексту з англійської на російську можна подолати мовні бар’єри у людей, які перешкоджають їх комунікації. Мовний переклад – це складний процес, що складається з безлічі деталей. Професійний перекладач висловлює точний зміст тексту однією мовою засобами іншої мови.

Під час перекладу тексту з англійської мови на російську її сенс не повинен змінюватися. Часто мова оригінального тексту згадується як «вихідна мова», а мова перекладу вмісту як «цільова мова».

Як працюють професійні перекладачі?

Для отримання точного перекладу текстів англійською мовою студенти користуються послугами бюро перекладів у різних містах України (Київ, Харків, Дніпро, Львів, Одеса). Але мати справу з іноземними мовами не так просто, як може здатися на перший погляд. Було б помилкою думати, що переклад тексту – це проста заміна слів однієї іноземної мови аналогічними словами іншою іноземною мовою.

Були навіть випадки, коли неграмотний перекладач намагався оцінити якість перекладеного тексту, порівнюючи кількість слів у вихідному та перекладеному файлі. Оскільки ці цифри не співпадали (а такий збіг малоймовірний), переклад оцінювався не точним.

Професійний переклад потребує інтенсивного аналізу у темі вихідного тексту. Крім того, фахівець із перекладу тексту повинен мати широкі знання обох мов.

Ідеально, коли перекладачем є носій цільової мови. Важливо також, щоб фахівець, який перекладатиме текст, добре розумів спосіб життя та звичаї людей тієї країни, для яких призначений цей переклад. Це дозволить детально донести зміст тексту до адресата.

Важливим буде той факт, коли перекладач текстів з англійської на російську в галузі юридичних, медичних, технічних, наукових чи комерційних перекладів буде фахівцем у цьому питанні.

Що потрібне для якісного перекладу?

Переклад тексту з англійської на російську не є просто механічним процесом перекладу слів з однієї мови на іншу. Існують фактори, які потрібно враховувати для отримання професійного та тематично адаптованого перекладу російською мовою.

Ось найважливіші аспекти, на які повинен звертати увагу перекладач:

 1. Граматичні особливості двох мов. Пам’ятайте, що граматика, яка є найважливішою складовою будь-якої мови, має свої специфічні правила в кожному з них.
 2. Використання точок і ком у написанні числівників має свої правила у різних мовах. Це важливо, оскільки в англійській мові десяткові числа записуються як 1,000.01. Те саме в іспанській мові правильно писати як 1.000,01.
 3. Переклад ідіом та стійких виразів з однієї мови на іншу часто спричиняє складнощі. Наприклад, дослівний переклад англійської фрази «Wear your heart on your sleeve» будь-якою іншою мовою навряд чи матиме зрозумілий сенс.
 4. Письмові норми, прийняті для цільової мови. Йдеться про орфографію, пунктуацію, граматику, а також правила капіталізації (виділення слів великими літерами) та поділ тексту на абзаци.
 5. Правопис цільовою мовою є найважливішим чинником якісного перекладу. Як ви знаєте, між англійським та американським варіантами англійської мови існує чимало відмінностей у написанні. Наприклад, англійське слово “colour” в американському варіанті виглядає як color.
 6. Фактичний контекст у вихідному та цільовому мовах. Сенс і підтекст однієї й тієї ж поняття може бути дуже різними.

Такі деталі важливі з погляду високоякісного виконання перекладів текстів з англійської на російську.

На додачу хочеться нагадати, що у процесі перекладу важливо ретельно звіряти перекладений текст із вихідним. Редагування на різних стадіях роботи дозволить уникнути помилок.

Скільки коштує переклад технічного тексту з англійської на російську?

Ціни на письмовий переклад документів (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів)

Назва послуги Вартість послуги
Письмовий переклад документів від 100 грн./1 сторінка
Нотаріальне засвідчення перекладу 240 грн./1 документ
Засвідчення печаткою бюро 80 грн/1 документ
Доставка документів від 120 грн.
Верстка документів (оформлення 1 до 1 з оригіналом для PDF файлів і т.д.) від 120 грн./1 фактична сторінка документа
Терміновий письмовий переклад 1,5-2 тариф від стандартної ціни
Інші додаткові послуги (віднімання носієм мови, пошук інформації тощо) від 120 грн.

Як перекласти текст з англійської на російську: комбінація клавіш для перекладу

Всі гарячі клавіші повністю настроюються, ви можете задати будь-яку клавішу в комбінації з Shift, Ctrl, Alt або Windows. Вимкнути будь-яку комбінацію можна, видаливши вміст поля введення комбінації.

 • Увімкнути/вимкнути автоперемикання розкладки — ця комбінація еквівалентна команді «Увімкнути/вимкнути» в меню.
 • Увімкнути/вимкнути звукові ефекти — іноді увімкнене озвучування клавіш може заважати вам, наприклад, в іграх. Натискання на вибрані клавіші тимчасово вимкне всі звуки. Повторне натискання клавіш увімкне звуки.
 • Вставлення тексту без форматування— можливість зробити вставку тексту, що копіюється, очищеного від форматування. За промовчанням використовується комбінація клавіш Ctrl+Win+V.
 • Відкрити налаштування Punto Switcher— швидкий доступ до вікна параметрів програми.
 • Відкрити налаштування автозаміни. Виклик вікна для роботи з автозамінами. Використання автозамін дозволяє заощадити значний час під час виконання рутинних функцій.
 • Скасувати конвертацію розкладки.  Скасування виконаної конвертації тексту. За промовчанням для цього використовується клавіша Break, якщо вам зручніше використовувати іншу клавішу, призначте її самостійно.
 • Змінити розкладку виділеного тексту – переклад розкладки виділеного на екрані тексту із символів англійської мови в російські та навпаки. За промовчанням використовується комбінація клавіш Shift+Break.
 • Змінити регістр виділеного тексту. Переведення виділеного на екрані тексту із символів верхнього регістру в нижній та навпаки. За промовчанням використовується комбінація клавіш Alt+Break.
 • Транслітерувати виділений текст — переклад кирилиць, виділених на екрані, в латиницю за правилами, що зберігаються у файлі translit.dat. Ви можете редагувати його за необхідності зміни правил транслітерації. За промовчанням використовується комбінація клавіш Alt+Scroll Lock.
 • Показати/приховати список автозаміни — аналог команди Список швидкої вставки у головному меню. Показати меню вставки автозаміни — виведення меню, що містить повні фрази, введені вами у діалозі Автозаміна.

Виберіть потрібну фразу і вставиться в текст.Тут ви можете встановити скорочення, які Punto Switcher буде «розгортати» за вас. Наприклад, «ЗНП» можна буде автоматично перетворювати на «З найкращими побажаннями». При наборі скороченого словапоруч з’явиться підказка, що показує повну фразу (її можна відключити). Слова можуть розгортатися натисканням Enter, Tab або пробіл.

Прапорець «Замінити при наборі в іншій розкладці» активує автозаміну, навіть якщо ви набираєте скорочення іншою мовою.

Прапорець “Показувати список в меню Punto Switcher на панелі завдань” дозволяє показати список повних фраз по клацанню лівої кнопки миші на піктограмі програми. При цьому можна вставити довгу фразу в текст одним клацанням миші. Для цього можна скористатися гарячою клавішею.

Прапорець «Запам’ятовувати позицію курсора» у вікні “Нове правило автозаміни” дає змогу вказати, де буде курсор після автозаміни.

Увага. У автозаміні не можна використовувати знак дефіс або мінус.

 • Додати виділений текст до автозаміни — запис виділеного тексту або фрази до Автозаміни. Опція корисна для тих, хто активно використовує автозаміну.
 • Записати виділений текст у щоденник — запис у Щоденник виділеного тексту. Опція корисна для збереження текстової інформації в одному місці. Збереження тексту в щоденник супроводжується короткочасною зміною кольору індикатора на зелений (не підтримується у разі використання піктограм у вигляді прапорів).
 • Записати текст із буфера обміну в Щоденник — запис у Щоденник вмісту буфера обміну.
 • Знайти в англійській Вікіпедії – Пошук виділеного на екрані слова або терміна у російській Вікіпедії.
 • Знайти у російській Вікіпедії – Пошук виділеного на екрані слова або терміна у російській Вікіпедії.
 • Знайти в Яндексі – Пошук виділеного на екрані тексту в Яндексі. За промовчанням використовується комбінація клавіш Win+S.
 • Знайти визначення в Яндекс.Словниках – Пошук виділеного на екрані тексту в Яндекс.Словарях.
 • Знайти переклад у Яндекс.Словниках – Переклад виділеного на екрані слова або словосполучення в Яндекс.Словарях.
 • Показати щоденник — Виклик програми перегляду щоденника.
 • Показати історію буфера обміну — виводити меню, кожен рядок якого відповідає тексту буфера обміну, який запам’ятав Punto Switcher. Запам’ятовується 15 останніх текстів. Виберіть рядок, щоб вставити його до програми.
 • Розгорнути/відновити активне вікно – можливість призначити клавішу для розгортання та відновлення активного вікна.
 • Згорнути активне вікно – Призначити клавішу для згортання активного вікна.
 • Змінити розкладку буфера обміну – переклад буфера обміну із символів англійської мови в російські та навпаки.
 • Транслітерувати текст у буфері обміну – Переведення вмісту буфера обміну в латиницю або навпаки.

Скільки коштує переклад 1 сторінки тексту з російської на англійську

За 1 сторінку формату А4, незалежно від кількості знаків на ній – від 120 до 200 грн. в залежності від кількості малюнків, кольоровості/монохромності і т. д. (стандартна ціна – 150 грн.)

Скільки коштує переклад технічного тексту з російської на англійську

Вартість перекладу технічного тексту 1 сторінки тексту на 1800 знаків – 300 грн.

Скільки коштує переклад тексту з російської на англійську

Ціна письмового перекладу за 1 стандартну сторінку (1800 знаків за Статистикою WORD, “Знаків із пробілами”) – 150 грн

Скільки коштує переклад тексту з англійської на російську

Ціна письмового перекладу іноземного тексту за 1 сторінку А4 (1800 знаків за Статистикою WORD, “Знаків із пробілами”) – 150 грн

Скільки платять за переклад тексту з англійської на російську

Скільки можна заробити на перекладах? Середні розцінки перекладача-фрілансера – близько 80 грн за сторінку за 1800 символів, якщо перекладати англійську мову. Але треба розуміти, що це якась «середня температура по лікарні». Наприклад, заробіток перекладача текстів медичної тематики може становити до 500 грн. за 1 сторінку.

Скільки коштує переклад однієї сторінки іноземного тексту?

Ціна залежить від низки факторів:

 • Мова перекладу. Найдорожчі замовлення на переклади текстів китайською, японською, корейською, арабською, івритом.
 • Терміновість написання тексту. Термінова робота (потрібно здати в день замовлення) оцінюється вдвічі дорожче.
 • Складність тексту. Перекласти спеціалізовані тексти, що вимагають знань у певній сфері, дорожчі, ніж матеріали загальної тематики.

Замовити переклад тексту

Пропонуємо вам дізнатися вартість перекладу тексту прямо зараз. Для цього скиньте нам ваш текст, вкажіть в описі з якої мови і якою мовою потрібно її перекласти. Вкажіть як терміново та чекайте відповіді від фахівця за вартістю.

  Вкажіть регіон, в якому знаходиться ваш Вуз: (обов'язково)
  УкраїнаЄвропаАмерикаАзія

  Термін виконання роботи (не приймаємо замовлення з терміном на 1-2 дня)


  Допомога студентам в навчанні

  Працюємо з усіма містами України: Київ, Кривий Ріг, Дніпро, Харків, Миколаїв, Одеса, Кропивницький, Полтава, Запоріжжя, Луцьк, Рівне, Кривий Ріг, Суми, Миколаїв, Вінниця, Чернігів, Житомир, Черкаси, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Ужгород, Тернопіль

  ГРАФІК РОБОТИ
  З 10-00 до 22-00 з ПН по ПТ,
  З 10-00 до 16-00 СБ
  Неділя – вихідний
  А якщо серйозно – сайт працює до останнього відвідувача!!!
  Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.