Охорона земель

Для України земля і природні ресурси є основою для життя і діяльності людства в межах території своєї країни. Регламентуючим документом про Охорону земель є Земельний кодекс України. Охорона земель – це комплексна система організаційних, правових, господарських, агрономічних, технічних, економічних заходів, спрямованих на усунення поганих факторів, що впливають на стан земель, а також на запобігання порушень порядку користування землями.

Основною метою охорони земель є недопущення забруднення, знищення, виснаження, деградації, псування або будь-якого негативного впливу на землі, а також забезпечення правильного використання та поліпшення якості земель для родючості.

Згідно Земельного кодексу України в процесі господарського використання всі землевласники і орендарі земельних ділянок повинні виконувати такі екологічні вимоги:

  • Збереження родючості грунтів;
  • Захищати землі від деградації: ерозії, підтоплення, заболочування, ущільнення, забруднення хімічними та радіоактивними речовинами, забруднення різними відходами та інше.
  • Захищати землі, що належать сільському господарству від зараження бактеріальними шкідниками, заростання бур’янами та інші види погіршення стану землі;
  • Усувати захаращеність і забрудненість землі;
  • Виконувати гідротехнічні, технічні, протиерозійні, агротехнічні та інші меліоративні заходи для збереження і підвищення родючості земель;
  • Відновлювати родючість порушених земельних грунтів;

Вивчаючи Охорону земель як дисципліну, студент зможе проводити гідрогеологічні, гідрометричні, геодезичні дослідження і виконувати обробку всіх даних. Також студентів навчають виконувати ескізи і будівельні креслення, отримувати і обробляти дані про стан навколишнього середовища. Дана дисципліна дає можливість проявити себе в таких видах діяльності як: виробничо-технологічна, науково-дослідницька, організаційно-управлінська, будівельна, вишукувальна, проектна.

У процесі вивчення Охорони земель студенти стикаються з контрольними, курсовими, самостійними роботами, рефератами і доповідями. Не всі можуть вчасно здати необхідну студентську роботу, тому звертаються за допомогою в агентство «Студік». Наші експерти виконують всі види студентських робіт. Ви можете замовити у нас дипломну, науково-дослідну, розрахунково-графічну роботу або просте рішення задач і тестів. При необхідності можливе виконання англійською мовою.

Охорона земель

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.