Товарознавство і товарна номенклатура зовнішньоекономічної діяльності

Товарознавство та товарна номенклатура є важливою складовою зовнішньоекономічної діяльності. Вони допомагають визначити класифікацію товарів та послуг, необхідну для здійснення зовнішньоекономічних операцій.

Розділ “Товарознавство і товарна номенклатура зовнішньоекономічної діяльності” присвячений вивченню понять та принципів класифікації товарів за товарами, що пересуваються через кордон, з метою правильного визначення митних тарифів та інших зборів.

У цьому розділі будуть розглянуті такі питання:

  • загальні поняття та принципи класифікації товарів за товарною номенклатурою зовнішньоекономічної діяльності;
  • система класифікації товарів за товарною номенклатурою зовнішньоекономічної діяльності (ТН ВЕД, ТН ЗЕД, ТН ФЕА, ТН АТЕЦ);
  • правила та процедури класифікації товарів за товарною номенклатурою зовнішньоекономічної діяльності;
  • вплив класифікації товарів за товарною номенклатурою на митне оформлення та оподаткування зовнішньоекономічної діяльності.

Для студентів, які вивчають зовнішньоекономічну діяльність, розділ “Товарознавство і товарна номенклатура зовнішньоекономічної діяльності” є корисним джерелом інформації для написання рефератів, курсових робіт, дипломних проектів та інших наукових робіт.

Крім того, наші кваліфіковані викладачі та консультанти готові надати допомогу студентам у виконанні наукових робіт, таких як звіти з практики, дипломні роботи, контрольні роботи та інші, забезпечуючи їм необхідну підтримку та напрямки розвитку для досягнення успіху в навчанні.

Допомога студентам в навчанні в Україні та Польщі

Працюємо з усіма містами України: Київ, Кривий Ріг, Дніпро, Харків, Миколаїв, Одеса, Кропивницький, Полтава, Запоріжжя, Луцьк, Рівне, Кривий Ріг, Суми, Миколаїв, Вінниця, Чернігів, Житомир, Черкаси, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Ужгород, Тернопіль

Працюємо з усіма містами України: Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Katowice, Toruń, Rzeszów, Kielce, Olsztyn, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Opole.

ГРАФІК РОБОТИ
З 10-00 до 22-00 з ПН по ПТ,
З 10-00 до 16-00 СБ
Неділя – вихідний
А якщо серйозно – сайт працює до останнього відвідувача!!!
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.