Правоохоронна діяльність митних органів

Розділ “Правоохоронна діяльність митних органів” зосереджується на розгляді важливого аспекту митної справи – забезпечення безпеки держави та боротьбі зі злочинністю у сфері митного контролю. У рамках розділу будуть розглянуті такі питання, як правові основи митного контролю, здійснення митного контролю та боротьба з контрабандою, організованою злочинністю та іншими порушеннями митного законодавства.

Студенти, що вивчають цей розділ, дізнаються про правову базу митного контролю в Україні, митний процес та основні етапи здійснення митного контролю. Також будуть розглянуті питання щодо застосування митних процедур, проведення митних оглядів та досліджень. Окрема увага буде приділена питанням боротьби з контрабандою та іншими порушеннями митного законодавства, включаючи злочинні дії організованих груп.

Крім того, у розділі будуть розглянуті міжнародні стандарти з митного контролю та співпраця між митними органами різних країн. Вивчення цих питань дозволить студентам отримати комплексні знання про правове регулювання митного контролю та змогу здійснити якісну наукову роботу на тему правоохоронної діяльності митних органів.

Отже, розділ “Правоохоронна діяльність митних органів” є важливим компонентом вивчення митної справи та надасть студентам унікальні знання та навички щодо забезпечення митної безпеки та боротьби зі злочинністю у сфері митного контролю.

Допомога студентам в навчанні в Україні та Польщі

Працюємо з усіма містами України: Київ, Кривий Ріг, Дніпро, Харків, Миколаїв, Одеса, Кропивницький, Полтава, Запоріжжя, Луцьк, Рівне, Кривий Ріг, Суми, Миколаїв, Вінниця, Чернігів, Житомир, Черкаси, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Ужгород, Тернопіль

Працюємо з усіма містами Польщі: Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Katowice, Toruń, Rzeszów, Kielce, Olsztyn, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Opole.

ГРАФІК РОБОТИ
З 10-00 до 22-00 з ПН по ПТ,
З 10-00 до 16-00 СБ
Неділя – вихідний
А якщо серйозно – сайт працює до останнього відвідувача!!!
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.