Міжнародний туризм і гостинність

Розділ “Міжнародний туризм і гостинність” є важливим для студентів, які вивчають галузь туризму та готельно-ресторанного бізнесу. У цьому розділі досліджується вплив туризму на економіку, культуру та середовище, а також розглядаються сучасні тенденції в галузі та інструменти управління туристичними підприємствами. Для допомоги студентам у виконанні дипломних та курсових робіт в цьому розділі надаються важливі концепції, теорії та приклади з практики міжнародного туризму та гостинності.

Крім того, в рамках розділу “Міжнародний туризм і гостинність” студенти зможуть дізнатись про різноманітні види туризму та їх особливості, а також про важливість гостинності у туристичній галузі. Розділ також включає в себе вивчення міжнародних стандартів та правил, які стосуються туризму, та дослідження сучасних тенденцій у розвитку туристичної галузі. Вивчення цього розділу допоможе студентам отримати необхідні знання та навички для роботи в туристичній галузі, а також для підготовки до написання дипломної чи курсової роботи.

Допомога студентам в навчанні в Україні та Польщі

Працюємо з усіма містами України: Київ, Кривий Ріг, Дніпро, Харків, Миколаїв, Одеса, Кропивницький, Полтава, Запоріжжя, Луцьк, Рівне, Кривий Ріг, Суми, Миколаїв, Вінниця, Чернігів, Житомир, Черкаси, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Ужгород, Тернопіль

Працюємо з усіма містами Польщі: Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Katowice, Toruń, Rzeszów, Kielce, Olsztyn, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Opole.

ГРАФІК РОБОТИ
З 10-00 до 22-00 з ПН по ПТ,
З 10-00 до 16-00 СБ
Неділя – вихідний
А якщо серйозно – сайт працює до останнього відвідувача!!!
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.