Міжнародне співробітництво в галузі митної справи

Зважаючи на важливість митної справи для міжнародної торгівлі, співробітництво в цій галузі є необхідним для забезпечення ефективного та безперешкодного перетину кордонів товарів. Україна активно взаємодіє з іншими країнами та міжнародними організаціями, щоб розробляти та вдосконалювати митну політику, сприяти розвитку міжнародної торгівлі та підтримувати відкритий та прозорий митний простір.

У розділі “Міжнародне співробітництво в галузі митної справи” студенти матимуть можливість ознайомитись зі співпрацею України з міжнародними організаціями в галузі митної справи, такими як Світова митна організація та Європейський союз. Вони дізнаються про міжнародні договори та угоди, що регулюють митний простір, процедури митного контролю та розмитнення товарів на митницях, а також про співпрацю між митними органами різних країн.

Допомога студентам в навчанні в Україні та Польщі

Працюємо з усіма містами України: Київ, Кривий Ріг, Дніпро, Харків, Миколаїв, Одеса, Кропивницький, Полтава, Запоріжжя, Луцьк, Рівне, Кривий Ріг, Суми, Миколаїв, Вінниця, Чернігів, Житомир, Черкаси, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Ужгород, Тернопіль

Працюємо з усіма містами Польщі: Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Katowice, Toruń, Rzeszów, Kielce, Olsztyn, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Opole.

ГРАФІК РОБОТИ
З 10-00 до 22-00 з ПН по ПТ,
З 10-00 до 16-00 СБ
Неділя – вихідний
А якщо серйозно – сайт працює до останнього відвідувача!!!
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.