Міжнародне митне право

Розділ “Міжнародне митне право” є важливим для студентів, які вивчають митну справу та міжнародну торгівлю. Цей розділ досліджує міжнародні угоди та правила, які регулюють митні питання між різними країнами. Він також розглядає основні принципи міжнародного митного права, такі як недискримінація та прозорість.

У цьому розділі студенти зможуть ознайомитися з історією створення міжнародних митних угод та їхнім впливом на міжнародну торгівлю. Вони дізнаються про різні види міжнародних митних угод, такі як вільна торгівля, митний союз та митна громада, і про їхні особливості.

Також студенти досліджують питання взаємодії міжнародних митних органів, таких як Світова митна організація та Європейська митна асоціація, з національними митними службами країн-учасниць. Вони вивчають такі питання, як узгодження митних процедур, взаємне визнання митних документів та спільна боротьба з митними порушеннями

Допомога студентам в навчанні в Україні та Польщі

Працюємо з усіма містами України: Київ, Кривий Ріг, Дніпро, Харків, Миколаїв, Одеса, Кропивницький, Полтава, Запоріжжя, Луцьк, Рівне, Кривий Ріг, Суми, Миколаїв, Вінниця, Чернігів, Житомир, Черкаси, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Ужгород, Тернопіль

Працюємо з усіма містами України: Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Katowice, Toruń, Rzeszów, Kielce, Olsztyn, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Opole.

ГРАФІК РОБОТИ
З 10-00 до 22-00 з ПН по ПТ,
З 10-00 до 16-00 СБ
Неділя – вихідний
А якщо серйозно – сайт працює до останнього відвідувача!!!
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.