Математична фізика

Математична фізика – це галузь фізики, що використовує математичні методи для опису фізичних явищ. Вона включає в себе теоретичні та експериментальні дослідження в області механіки, електродинаміки, квантової механіки, статистичної фізики та інших галузей фізики. Успішне вивчення математичної фізики вимагає розуміння важливих математичних концепцій, таких як диференціальні рівняння, інтегральні рівняння та теорію функцій комплексної змінної.

Наш розділ пропонує різноманітні матеріали, що допоможуть студентам засвоїти теоретичний матеріал та виконати наукові дослідження у цій області. Також можемо надити допомогу у розв’язанні задач з математичної фізики, а також допоможемо написати контрольну чи самостійну роботу для студентів.

Допомога студентам в навчанні в Україні та Польщі

Працюємо з усіма містами України: Київ, Кривий Ріг, Дніпро, Харків, Миколаїв, Одеса, Кропивницький, Полтава, Запоріжжя, Луцьк, Рівне, Кривий Ріг, Суми, Миколаїв, Вінниця, Чернігів, Житомир, Черкаси, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Ужгород, Тернопіль

Працюємо з усіма містами України: Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Katowice, Toruń, Rzeszów, Kielce, Olsztyn, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Opole.

ГРАФІК РОБОТИ
З 10-00 до 22-00 з ПН по ПТ,
З 10-00 до 16-00 СБ
Неділя – вихідний
А якщо серйозно – сайт працює до останнього відвідувача!!!
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.