Лабораторні роботи

Лабораторні роботи на замовлення

Замовити лабораторну роботу

Лабораторні роботи

Працюємо по всій Україні

Лабораторні роботи на замовлення. Юність – прекрасна пора, коли завжди не вистачає часу. Знаходиться маса важливих занять, а між тим, потрібно ще й вчитися. Суворий викладач чекає від тебе лабораторної роботи в обумовлений термін, а всі думки тільки про призначене на вечір побачення? Знайома ситуація! Хочеш пораду? Замов прямо зараз в нашому агентстві “Студік” лабораторну роботу і, не зволікаючи, вирушай на доленосну зустріч!

У нас ви можете купити такі практичні роботи:

  • лабораторна робота з фізики;
  • лабораторна робота з агрономії;
  • лабораторна робота з біології;
  • лабораторна робота по статистиці;
  • лабораторна робота по екології;
  • лабораторна робота з хімії;
  • лабораторна робота з інформатики (інформаційні системи);
  • лабораторна з програмування;
  • лабораторна по ОПП (об’єктно-орієнтоване програмування);
  • лабораторна по БЖД;
  • лабораторна з загальної електротехніки, теоретичні основи електротехніки – (ТОЕ);
  • лабораторна по соціології;
  • лабораторна з математики;
  • лабораторна робота з фізкультури (фізична культура).

Останні запити:

Лабораторна робота Методи побудови та аналізу криптосистем

Лабораторна робота – це особливий вид індивідуальних робіт, в ході яких учні використовують теоретичні знання на практиці, застосовують різний інструментарій та використовують технічні засоби. Такі роботи покликані поглибити професійні знання учнів і спонукати їх мислити самостійно.

Напевно, багатьом студентам питання, що таке лабораторна робота, здається як мінімум дивним; адже з цим способом оцінки знань всі ми знайомі ще зі шкільної парти. І, тим не менш, в цій темі є свої «підводні камені», про які ми і поговоримо сьогодні докладніше.

Останні запити на прорахунок вартості:

 • Дизайн об’єктів готельно-ресторанного господарства;
 • Аптечна технологія лііків

Що таке лабораторна робота?

Для початку давайте розберемося, що до чого. Як відомо, процес навчання містить теоретичну та практичну частину, де теорія – це «начитка» лекцій, а практика – лабораторні та самостійні роботи відповідно до вивченого матеріалу.

Лабораторні роботи

Якщо на лекціях ми дуже втомлюємося, постійно працюючи ручкою і поповнюючи свої конспекти корисною і потрібною інформацією, а на самостійній роботі – ретельно напружуємо мізки в пошуках правильного рішення; то лабораторна робота – це більш захоплююче заняття, яке поєднує в собі перевірку знань і отримання колосального досвіду по темі.

Також є можливість проявити свої позитивні якості перед перевіряючим! Саме тому студенти найрідше прогулюють такі пари!

Як правило, такі практичні роботи найчастіше організовують при вивченні точних наук, наприклад, в школі на уроках фізики і хімії. В університеті при отриманні вищої освіти лабораторні стають обов’язковою частиною навчального процесу серед інженерних і технічних спеціальностей, а студенти на практиці вивчають роботу того чи іншого обладнання, реакції реактивів і хімікатів, а також інші не менш захоплюючі процеси.

Радимо почитати: Як перевірити роботу на плагіат?

Якщо ви – студент гуманітарного вузу, то не виключено, що у вашому випадку остання лабораторна робота була проведена ще у випускних класах на уроці хімії або фізики. Однак це зовсім не означає, що ви не повинні знати, що таке лабораторна робота, і як правильно її виконувати.

Переваги та особливості лабораторної роботи

Суть лабораторної роботи описана вже в її назві, не дарма перший рядок в оформленні має відповідну назву «Тема». А ось мета проведення такого заняття – вивчити і усвідомити певні фізичні процеси і закони, хімічні реакції і закономірності.

Виконання роботи і отримання достовірних результатів здійснюється перевіреним шляхом в спеціальному приміщенні – лабораторії, так би мовити наглядно.

Глибоке розуміння дуже важливе під час навчального процесу, інакше не можна говорити про успішно виконану роботу. Саме тому, напередодні іспиту викладач повідомляє про майбутню роботу і просить студентів додатково до неї підготуватися.

Лабораторна робота включає в себе:

1. Вивчення певного фізичного процесу на практиці з використанням методів, попередньо вивчених на лекціях.

2. Вибір найоптимальнішого способу виконання вимірів і дослідження, які забезпечать найбільш точний результат.

3. Визначення фактичного результату і його порівняння з теоретичними даними, описаними в підручнику відповідно до обраної тематики.

4. Виявлення причин отриманої невідповідності і грамотний їх виклад у звіті лабораторної роботи.

5. Грамотне оформлення висновків відповідно до вимог методички.

Участь лабораторної роботи в навчальному процесі

Якщо студент думає, що може прогуляти декілька лабораторних робіт, і йому за це не «влетить» ніяких стягнень, то дуже помиляється. Справа в тому, що пропущене практичне заняття необхідно буде виконати пізніше і вже в індивідуальному порядку, в іншому випадку підсумкова оцінка не буде виставлена, або не буде відповідати бажаній.

Саме тому більша частина студентів вважають за краще будь за що бути присутніми на таких заняттях, адже робити лабораторні роботи всієї групою і за допомогою викладача завжди простіше, особливо якщо в знаннях є прогалина.

Вимоги і контроль за виконанням лабораторних робіт

На початку заняття викладач в загальних рисах знайомить з майбутньою роботою, вимірювальною апаратурою, технікою безпеки та правилами поведінки студентів в лабораторії. Крім того, видає методички, згідно з якими необхідно оформити звіт по виконаній практичній роботі.

Окремо варто акцентувати увагу на правилах оформлення роботи і інструктажі, які повинні проходити в суворому порядку і мати відповідний запис в журналі проведення лабораторних робіт і журналі з техніки безпеки.

В останньому в обов’язковому порядку повинен бути підпис студента про проходження інструктажу, в іншому випадку мова йде про порушення, за яке  викладач може отримати догану в разі надзвичайної ситуації.

За підсумками інструктажу і після відповідного підпису педагог більше не несе відповідальність за поведінку студента на лабораторній роботі; а студент, розписавшись, підтверджує, що особисто ознайомлений з усіма правилами проведення робіт і безпеки, щоб уникнути НС.

Коли всі організаційні моменти обумовлені, можна приступати до виконання практичної роботи, але не відразу …

У будь-якому випадку, студент зобов’язаний:

1. Дотримуватися порядку виконання лабораторної роботи, який детально викладено в спеціальній методичці по темі.

2. Вести звітність про виконану роботу в чернетці, а після – оформити сам звіт вже в чистовому варіанті.

3. Показати свою роботу викладачеві по завершенню її виконання і оформлення.

Підготовка і допуск до виконання лабораторної роботи

Як ми вже згадували вище, кожен студент повинен заздалегідь підготуватися до лабораторної роботи, тобто теоретично ознайомитися з майбутнім завданням або хоча б мати загальне уявлення про те, що необхідно буде зробити на практиці.

Якщо базові знання по темі лабораторної роботи відсутні взагалі, викладач має повне право не допустити до практичної частини заняття. І тоді перездавати лабораторну роботу необхідно буде в індивідуально порядку; а в таких випадках ви гаєте і свій час, і час викладача. Так що на поблажки розраховувати вже не доводиться і трійка за щастя.

Після допуску до лабораторної роботи студент може перейти до практичної частини заняття, яка також має ряд нюансів. Порядок виконання лабораторної роботи докладно наведено нижче.

Порядок виконання лабораторної роботи

1. Необхідно уважно ознайомитися з приладами, з якими найближчу годину доведеться мати справу. Для цього недостатньо просто на них подивитися, потрібно вивчити технічну документацію та визначити по методичці, яку схему необхідно зібрати.

2. Зібрати схему, зазначену в методичці і покликати викладача для визначення правильності виконаних дій.

3. Визначити ціну поділки шкали приладу і похибку його вимірювань.

4. Провести пробне випробування, яке засвідчить про правильність підготовки робочого місця.

5. Підготувати чернетку для запису, провести всі зазначені в завданні експерименти і записати в чернетку показання приладів.

6. Оформити звіт про виконану роботу відповідно до вимог поставлених до оформлення лабораторних. Не забувати про необхідність складання висновків.

7. Здати на перевірку і підготуватися до захисту.

Захист лабораторної роботи

Захист виконаної роботи здійснюється в індивідуальному порядку навіть тоді, коли завдання виконувалося колективно. У кожного студента повинен бути свій оформлений звіт і мінімальний багаж знань по темі, яким найближчим часом і доведеться поділитися з викладачем.

Педагог викликає студента, перевіряє коректність оформлення звіту, а після, за відсутності зауважень, ставить питання по темі. Їх кількість не обмежена. Однак чіткі відповіді і повне усвідомлення виконаної роботи помітно спрощують виснажливий і хвилюючий процес захисту.

Якщо викладача не задовольняють знання студента, то він далі готується або приходить наступного разу. З власного досвіду скажемо, з цим краще не затягувати.

Критерії оцінки лабораторних робіт

Отримати відмінну оцінку можна тільки в тому випадку, якщо лабораторна робота виконана в повному обсязі, оформлена згідно з усіма вимогами, а студент може відповісти на всі додаткові питання.

Але головне – викладач бачить, що учень розуміється в заданій темі і має повне уявлення про виконані раніше дії.

Оцінка «4» недалеко пішла від п’ятірки, проте ставиться в тому випадку, якщо, незважаючи на ідеально оформлену роботу, студент розгубився і не відповів на 2 – 3 питання свого викладача. Недоліки, описки і негрубі помилки в змісті, при бездоганних відповідях на всі питання, також оцінюються в чотири бали.

На «3» оцінюється неповна робота, яка не до кінця розкриває мету її виконання. А ось зроблені помилки і описки викликають сумніви у правильності рішення; відсутність висновків також знижує шанс студента на отримання гарної оцінки хоча б в журналі.

При повному незнанні предмету або непідготовленості до лабораторної роботи викладач може сміливо ставити в журнал двійку, але студент повинен її перездати в найкоротші терміни. В іншому випадку «незадовільно» негативно позначиться на підсумковій оцінці і допуску до іспиту (заліку).

Висновок: Ми сподіваємося, що вся надана інформація допоможе студентам не просто якісно підготуватися до майбутньої практичної роботи, а й здати її на «відмінно», приємно здивувавши свого викладача.

Впевнені, що поради, отримані на сайті studik.dp.ua, не залишаться поза свідомістю, а виявляться вельми актуальними на черговій лабораторній роботі.

Тепер ти знаєш, що таке лабораторні роботи, і для чого вони потрібні в шкільному житті і в студентські роки.

Для замовлення лабораторної роботи заповни форму нижче:

Лабораторні роботи

Допомога студентам в навчанні в Україні та Польщі

Працюємо з усіма містами України: Київ, Кривий Ріг, Дніпро, Харків, Миколаїв, Одеса, Кропивницький, Полтава, Запоріжжя, Луцьк, Рівне, Кривий Ріг, Суми, Миколаїв, Вінниця, Чернігів, Житомир, Черкаси, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Ужгород, Тернопіль

Працюємо з усіма містами Польщі: Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Katowice, Toruń, Rzeszów, Kielce, Olsztyn, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Opole.

ГРАФІК РОБОТИ
З 10-00 до 22-00 з ПН по ПТ,
З 10-00 до 16-00 СБ
Неділя – вихідний
А якщо серйозно – сайт працює до останнього відвідувача!!!
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.