Купити дипломну роботу: готельна і ресторанна справа

Дипломна робота з готельного та ресторанного справі на замовлення

Купити дипломну роботу: готельна і ресторанна справа

Готельно-ресторанний бізнес це об’єднані знання необхідні для організації та ведення готельного та ресторанного бізнесу. Ці два види бізнесу займають перші місця в економіках багатьох країн світу, особливо в туристичних країнах.

У багатьох навчальних закладах вивчення готельно-ресторанного бізнесу розділятися на дві дисципліни: готельна справа і ресторанний бізнес. Це необхідно для більш глибокого і об’єктивного вивчення цих предметів. Розглянемо більш детально, що ж вивчають ці дисципліни.

Готельна справа або готельний бізнес

Це один з найбільш різноманітних і цікавих предметів. Він дуже тісно пов’язаний з такими дисциплінами як маркетинг, економіка, література, культурологія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова. В умовах стрімкого розвитку туристичних послуг це дуже перспективний напрямок.

Але в готельній справі далеко не все так просто. У цій галузі потрібні особливі підприємницькі навички, ділова хватка, які допоможуть створити успішний бізнес і керувати ним.

Вивчення дисципліни готельна справа вимагає уважності й посидючості, активності та підприємницької вправності. Ну і найважливішим і відповідальним етапом буде написання дипломної роботи по готельному бізнесу.

Дуже багато студентів під час навчання встигають все: вчитися, працювати, тренуватися в спортзалі, зустрічатися з друзями, приділяти час родині. Але коли справа доходить до підготовки і здачі дипломного проекту з готельної справи, то настає момент коли своїми силами тут не впоратися. Потрібно шукати професійної допомоги для написання якісної магістерської дисертації на замовлення.

Ресторанний бізнес

Дипломна робота з ресторанного бізнесу – це детальний бізнес-план створений під задані вихідні дані.

У ньому чітко визначаються ролі та обов’язки, які виконує команда персоналу на управлінському рівні і погодинно. Детально описується робоча організаційна структура ресторанного закладу: концепція роботи, години роботи, організація роботи з урахуванням специфіки та особливостей вашого ресторану.

Дуже корисно прописувати список основних обов’язків для кожної людини – члена команди, можливо навіть погодинно. Це важливо для того, щоб переконатися в здатності персоналу продуктивно працювати без шкоди для здоров’я.

З чого складається диплом з готельно-ресторанного бізнесу?

Нижче наведемо приблизні елементи – складові дипломного проекту з готельно-ресторанної справи:

 1. Фірмова обкладинка: логотип
 2. Концепція: необхідно описати готель і / або ресторан: яка площа, в якому стилі, скільки номерів, яка їжа буде подаватися в ресторані, стиль обслуговування, в чому унікальність закладу.
 3. Приклад меню: це не просто список страв. Необхідно створити макет меню з вашим логотипом і цінами.
 4. Сервіс: в цьому розділі описується унікальність і вишуканість обслуговування, особливості зустрічі і доставки гостей закладу.
 5. Керуюча команда: тут потрібно коротко описати себе і свою команду. Яким досвідом ви володієте, сильні сторони кожного члена команди, які ваші ціннісні ідеали і ким ви є поза роботою.
 6. Дизайн вашої установи: тут потрібно додати візуальні ефекти, які відображають настрій і атмосферу вашого готелю і ресторану.
 7. Цільова аудиторія: хто буде жити в вашому готелі? Хто буде їсти в ресторані? Чим заробляють ці люди на життя, яка вікова категорія і середній дохід? Після докладного опису відвідувачів, ще раз уточніть чому їм має сподобатися саме ваш готельно-ресторанний комплекс.
 8. Місце розташування: тут необхідно показати природний взаємозв’язок між цільовою аудиторією і місцезнаходженням вашого закладу. Важливу роль відіграє пішохідна зона, парковка, близьке розташування автомагістралі і т.д.
 9. Огляд ринку в даному регіоні. Необхідно вивчити умови мікро і макро ринку: які місцеві і регіональні економічні умови. Якщо справи в готельно-ресторанному бізнесі йдуть не дуже добре, то обґрунтувати чому у вас справи йдуть добре. І навпаки, як ви будете працювати в умовах процвітаючого бізнесу. Ваші відмінні характеристики.
 10. Маркетинг і реклама: обговоріть маркетинговий план до і після відкриття комплексу. Як ви плануєте залучати увагу клієнтів, за допомогою яких маркетингових інструментів?
 11. Фахівці та консультанти: тут необхідно вказати всіх зовнішніх фахівців, з якими ви плануєте подальшу співпрацю. Які послуги вони надають вам і чому ви вибрали саме їх. Це бухгалтер, адвокат / юрист, архітектор, дизайнер, PR-менеджер і маркетолог.
 12. Структура вашого бізнесу: короткий і лаконічний розділ. Опишіть, яку структуру бізнесу ви створили і чому прийняли таке рішення.
 13. Фінансові показники. Необхідна допомога або знання економіста. Для реалістичного розрахунку планованого прибутку необхідно знати скільки місць ви плануєте отримати, який середній чек, скільки гостей будете приймати, скільки столів будете накривати.

Чи реально написати диплом по ресторанно-готельного бізнесу самостійно?

Написати і розрахувати магістерську роботу по ресторанно-готельному бізнесу самостійно цілком реально. Але на це потрібно не мало часу і знань. Якщо у вас мало вільного часу або ж ви розумієте, що не «потягнете» написати самостійно, то краще за все завчасно вирішити це питання. Замовити написання випускної кваліфікаційної роботи з готельно-ресторанного бізнесу у професіоналів і спокійно жити своїм розміреним життям.

Щоб купити або замовити написання дипломної роботи з готельно-ресторанної справи докладно заповніть форму замовлення:

Зробити замовлення

 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.