Куди краще вкласти гроші в 2019 році?

Отже, куди ж краще вкласти гроші в 2019 році?

Якщо десь щось пішло, отже, в іншому місці прийде, один з варіантів збереження енергії. Такому погляду складно що-небудь протиставити, але переносячи ці слова на гроші, можна сказати наступне: якщо в одному місці грошей стало менше, то в іншому звичайно ж їх стало більше. Виникає питання, а причому тут бізнес?

Відповідь проста, з початку цього року в Україні спостерігається величезний відтік іноземного і вітчизняного капіталу. Гроші потихеньку виводять з України, але виникає питання: куди саме їх вивозять? І раптом випадково, борознячи по просторах інтернету, я виявив статтю про велике зростання венчурних вкладень в стартапи на території США. Самі подивіться в 2018 році венчурні інвестиції в нові бізнес-проекти досягли 45 млрд. Доларів, багато це чи мало! Тобто фактично інвестори в 2018 р. вклали тільки за один рік стільки ж грошей в малий бізнес, а всі стартапа можна віднести до малого бізнесу за мірками США.

2017 рік став рекордним за венчурним інвестиціям в США, ще три роки тому сума вкладень в малий бізнес становила 21 млрд. lоларів. Сьогодні із залученням інвестицій в новий проект на території України ситуація не дуже хороша. Хоча і сьогодні можна пробувати шукати інвесторів, головне мати бажання і хорошу ідею бізнесу. Неважливо наскільки шалено звучить Ваша бізнес-ідея. Головне, що при правильному підході і організації ідеї в неї може повірити інвестор і відповідно дати грошей.

Отже, 11 оригінальних бізнес-ідей, в які британці вже вклали свій капітал:

№ 1 – стартап «№ 1- стартап «LakeLand Gold Limited » це швидкозростаюча британська компанія, яка знаходиться на верхніх рядках сучасних технологій в області видобутку золота. Компанія була зареєстрована у Великобританії в 2015 році і перша в світі почала видобувати золото з уже відпрацьованої целюлози за допомогою спеціального обладнання, а також зробила цей процес високорентабельним.

кнопка Зареєструватися як заробити швидко грощі

№ 2- стартап «Lawn Love». Принцип сервісу дуже простий, але все геніальне просто, сказав засновник проекту і зміг залучити майже 2 мільйони доларів від інвесторів. Сайт «Lawn Love». виступає посередником і гарантом у сфері послуг озеленення. У сферу операцій проведених сервісом потрапляє догляд за газонами, підстригання дерев, висадка квітів і так далі, в загальному, все що робить садівник. Сервіс працює за такою схемою:

Замовник заповнює інформацію про земельну ділянку, вид робіт, а також адреса;
Автоматичний сервіс підбирає фахівця в потрібному районі;
Замовник оплачує роботи через інтернет-сервіс
Підрядник зв’язується із замовником і виконує ці роботи;
Підрядник отримує гроші за виконану роботу;
Сервіс «Lawn Love» виступає гарантом якості та своєчасності надання послуг, якщо роботи пройшли неякісно, ​​тоді повертаються гроші або робота переробляється.

Висновок, дана бізнес-ідея виглядає дуже просто і цілком реальна для реалізації в крупних містах України (Київ, Дніпро, Одеса, Харків, Львів). Причому в створилися на даний момент в Україні умовах залучати для стартапу мільйони доларів зовсім не потрібно, так як вся організація бізнесу може зажадати в десятки разів менше.

№3 Інтернет-магазином нікого зараз не здивуєш, так як вони стали буденністю, але деякі з інтернет-магазинів зуміли залучити 9 мільйонів доларів. Йдеться про звичайному магазині з товарами для дитячої творчості, а також готових наборів для вечірок. Інвестори не просто повірили в цю ідею, але і непогано її профінансували.

№4 Дивовижний стартап інтернет торгівлі poppin. Основною фішкою цього проекту стало використання великої кількості кольорових гам, коротше кажучи звичайний online магазин канцтоварів. Основною «фішкою» стало продаж канцтоварів різної кольорової гами.

Венчурним фондам ідея сподобалася, торгова площадка вигідно виділилася серед конкурентів, як результат тільки в 2014 році отримали 17 мільйонів доларів інвестицій.

Рішення про торгівлі саме канцтоварами різних кольорів, досить новаторський підхід і найцікавіше, що з ймовірність в 70-80% можна очікувати, що такий проект може виявитися вигідним в Києві або Дніпрі.

№5 місці стартап під назвою Paintzen. Спочатку проект позиціонувався як посередницький сервіс для ремонту, в якій пов’язують замовника і підрядника. Але життя внесло свої корективи і інвестори погодилися надати проекту 2 млн. Доларів тільки під деталізований сервіс фарбування. Ідея залишилася та ж, посередництво, але тільки в дуже вузькій ніші. Як ніші вибрали малярні та фарбувальні роботи. Чим же залучили інвесторів? Наявністю своєї «родзинки», а точніше унікального сервісу, який дозволяє підібрати або вибрати колір, тип фарби. Скориставшись таким сервісом, клієнт отримує все, починаючи від консультації і до самої фарбування. Саме такий формат виявився успішним для інвестицій.

Коментувати не буду, скажу одне, шанси реалізувати щось подібне в Україні є, але знову-таки виключно в великих містах (Київ, Дніпро, Одеса, Львів, Харків).

№6 місце отримує дуже цікава ідея для бізнесу по використанню нових методів обробки великих масових даних (big data). Підприємці застосували готові інструменти роботи з базами даних для допомоги жінкам, які бажають завагітніти. В якості вихідних даних беруться гормональні цикли, фізичні навантаження, стреси і ще цілий ряд параметрів і видає періоди, коли жінці найкраще активізуватися. Ідея сервісу «Glow» потрапила прямо в яблучко і залучила понад 2 мільйонів доларів. Такий інтерес інвесторів можна легко пояснити, так як обсяги ринку послуг допомоги по зачаттю ростуть великими темпами.

Сервіс англомовний, але швидше за все буде користуватися особливою популярністю також і в Україні.

№7 ідея зі стеженням завжди мала успіх. Існує безліч факторів, починаючи від банальної людської любові і закінчуючи шпигунськими іграми. Також буде популярний серед розшуку дітей, пенсіонерів або власності (наприклад, автомобіля). Головною проблемою таких послуг є тонка грань між свободою і законом. Адже фактично збір інформації про переміщення може використовуватися не тільки на благо, але і на шкоду. В результаті стартап Tile зумів залучити понад 16 млн. Доларів під реалізацію даного проекту по розробці брелків з функцією відстеження через bluetooth і такого ж додатка до смартфонам.

№4 ідея, пов’язана зі здоровим способом життя. Постійно підсилює тренд популяризації здорового способу життя. При розборі найпопулярніших бізнес-ідей 2015 року в Європі відразу кілька напрямків потрапили в розряд кращих. Американці пішли ще далі і створили бізнес проект: Plated – служба доставки інгредієнтів для здорової їжі. Суть дуже проста – замовнику доставляють всі необхідні складові частини здорового сніданку, обіду або вечері з наявного меню. Також разом з ингридиентами надається рецепт його приготування. Головною особливістю є те, що середній час приготування такого обіду не перевищує 30 хвилин.

№8 інтернет додаток зуміло залучити понад 18 мільйонів доларів. Засновники створили додаток, що дозволяє торгувати акціями через смартфон. Сама послуга є безкоштовною, а ось покупка цього додатка обійдеться тобі в 10 доларів. Залишається загадкою, чому інвестори зацікавилися цим стратап? Відповідь в наявності своєї «родзинки», справа в тому, що сервіс збирається заробляти на двох супутніх послугах:

  • по-перше клієнти можуть дати в борг грошей для торгівлі акціями, природно з комісією. Така фінансова схема себе виправдала на Форексі і приносить дуже великі прибутки.
  • по-друге за певну плату VIP клієнтам будуть надані додаткові послуги. Схема робочий й добре себе виправдала в онлайн іграх.

Отже, ми бачимо як мінімум два методи заробітку, які змусили інвесторів пристойно витратитися.

№9 проект BlaBlaCar – сервіс пошуку попутників. Проект не новий, венчурні компанії вклали ще в 2006 році 110 млн. Доларів в його подальший розвиток. До речі сьогодні працює і українська версія сервісу, в якій без проблем можна знайти собі попутника або домовиться про поїздку за невеликі гроші.

№10 самий незвичайний спосіб законно вкласти гроші в наркоіндустрії придумали в США. Новий стартап Eaze – сервіс з доставки лікувальної марихуани. Інвесторів не збентежила тонка грань між, погано / добре, згідно із законом в частині штатів марихуана узаконена як знеболюючий засіб, і вклали 1,5 млн. Доларів в проект. Цікаво, що сервіс гарантує доставку протягом 10 хвилин по території міста.

Такі ось 11 оригінальних ідей для бізнесу реалізовані в США за допомогою інвесторів. Можу додати, що половину з них можна реалізовувати в Україні.

Вам також має сподобатись...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.