Банківський менеджмент: контрольні роботи, реферати, статті, есе, індивідуальні завдання на замовлення
У наш час банківська сфера займає домінуючі позиції в повсякденному житті. Через банк ми оплачуємо платежі і отримуємо зарплату, виплати, пенсії. Банківською картою ми користуємося в супермаркетах, на вокзалах і здійснюючи покупки в інтернеті. Здавалося б банк – це проста фінансова установа в якій можна оплатити послуги або зняти гроші з рахунку, оформити споживчий кредит або іпотеку, зробити грошовий переказ. Але все не так просто, банківська установа це величезна організація з найрізноманітнішими напрямками роботи та безліччю фахівців. Забезпеченням безперебійної роботи банківської системи займається така наука як банківський менеджмент.
Що таке банківський менеджмент?
Банківський менеджмент – це система управління кредитною організацією як комерційним підприємством. У банку зберігаються заощадження юридичних і фізичних осіб. Тому, крім отримання прибутку, велике значення має забезпечення збереження грошових коштів вкладників. Це ціла система управління банківською установою і працівниками, що працюють в банківській сфері. Ця наука складається з двох блоків:
– управління фінансово-економічною діяльністю банку (фінансовий менеджмент);
– управління персоналом.
Банківський менеджмент складається з таких напрямків:
- планування: моделювання майбутнього банку, постановка цілей, сфер, масштабів і результатів діяльності з урахуванням прибутку і витрат. Результат планування – загальний бізнес-план і робочі плани за різними напрямками діяльності (кредитна, інвестиційна, депозитна, процентна, кадрова політика і т. д.)
- аналіз: оцінка загальної діяльності банку і по окремо взятих напрямках на основі порівняння планів і прогнозів з реальними показниками.
- регулювання – спрямоване на поліпшення організаційної структури банку, розробку нових і доопрацювання діючих інструкцій, зниження ризиків за окремими напрямками діяльності банку. У процесі регулювання коригуються мета, пріоритети і методи здійснення банківської політики, визначаються заходи по вдосконаленню кадрової політики, системи навчання персоналу, організації внутрішнього контролю.
- контроль поділяється на зовнішній і внутрішній. Зовнішній контроль здійснюється Національним банком і зовнішніми аудиторами. Внутрішній контроль – самим банком. Внутрішній контроль є частиною менеджменту банку. Його функції виконують менеджери, працівники банку відповідно до їх повноважень, а також органи внутрішнього аудиту. Він спрямований на перевірку дотримання внутрішніх банківських інструкцій і правил, приписів зовнішніх контролюючих органів.
ФУНКЦІЇ І ПРИНЦИПИ БАНКІВСЬКОГО МЕНЕДЖМЕНТУ
Банківський менеджмент охоплює методи аналізу та управління всіма сферами діяльності банку. Залежно від сфери діяльності виділяють дві складові банківського менеджменту:
- управління кредитним портфелем банку;
- банківський маркетинг.
До основних функцій банківського менеджменту належать:
- розробка довгострокової стратегії банківської діяльності;
- координація цілей, що управляють, і дій всіх елементів системи управління;
- організація технологічного циклу банківської діяльності (формування капіталу, управління пасивами та активами і т.д.).
Основні принципи банківського менеджменту це:
- облік макроекономічних чинників і кон’юнктури фінансового ринку;
- облік нормативних вимог Національного Банку;
- орієнтація діяльності на ринковий попит на послуги кредитний організацій;
- оптимізація прибутковості і ризиків банківських операцій;
- поєднання принципів централізації і децентралізації в управлінні.
Залежно від предмета виділяють такі види банківського менеджменту:
- стратегічний (загальний);
- фінансовий;
- менеджмент персоналу.
Стратегічний (загальний) менеджмент займається розробкою загальної концепції розвитку кредитної організації, постановкою цілей і конкретних завдань діяльності, розробкою заходів щодо реалізації поставлених цілей, формуванням оптимальної організаційної структури банку як фактора організації ефективної діяльності банку.
Фінансовий менеджмент – це управління фінансово – економічною діяльністю банку.
Фінансовий менеджмент включає в себе наступні види діяльності:
- управління капіталом;
- управління активами і пасивами;
- управління ліквідністю;
- управління прибутковістю;
- управління банківськими ризиками.
Менеджмент персоналу – управління трудовими ресурсами на базі кадрової політики банку.
Де можна замовити студентські роботи по банківському менеджменту?
Замовити контрольну роботу по банківському менеджменту можливо в таких містах України: Вінниця, Дніпро, Донецьк (ДНР), Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький (Кіровоград), Луганськ (ЛНР), Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.
Також виконуємо контрольні роботи по банківському менеджменту в таких містах Росії: Москва, Санкт-Петербург, Ростов-на-Дону, Єкатеринбург, Тула, Хабаровськ, Новосибірськ, Нижній Новгород, а також Крим, Севастополь, Сімферополь, Керч.