Контрольні роботи з програмування на замовлення

Замовити або купити контрольні роботи з програмування, штучний інтелект, теорія алгоритмів, машинне навчання

Контрольні роботи з програмування на замовлення

Програмування – це процес створення програм на комп’ютері.   програмування   –   це широкий спектр послуг зі створення і підтримки   в робочому стані програмного забезпечення (ПО).

В агентстві “Студік” ви можете замовити виконання курсових, контрольних, дипломних робіт, прикладів, завдань з програмування,  а також побудова алгоритмів, розробка структур даних, написання текстів програм, налагодження і тестування програми (випробування програми), документування, налагодження (конфігурація), доробка і супровід.

Наша робота відрізняється від інших фірм винятковою якістю, швидкими термінами виконання, а також доступними цінами та індивідуальному підходу до кожного замовника. У нашій компанії зібраний колектив професійних виконавців, який зможе впоратися з будь-якими, навіть самими складними контрольними з програмування. Ми швидко напишемо як контрольну роботу цілком, так і вирішимо окремий приклад або задачу. 

Багато людей, особливо ті, хто погано вчився в школі, вважають, що написання контрольних робіт по програмуванню – задача дуже складна, тому цю послугу можуть надавати тільки ті, хто добре розбирається в програмуванні і суміжних науках. Однак в цій статті ми розповімо, як можна заробити на розв’язанні контрольних робіт з програмування, навіть якщо у самого з цього предмету була низька оцінка.

Як відомо, зараз багато студентів у вузах і технікумах не намагаються писати дипломні роботи, курсові, контрольні роботи з програмування, а знаходять в інтернеті тих, хто допомагає їм написати студентську роботу з програмування  на хорошу оцінку за яке-небудь винагороду. Існують навіть цілі сайти, співробітники яких допомагають ледачим студентам вирішувати контрольні, курсові, дипломні роботи на замовлення – наприклад як наш сайт studik.dp.ua

Для того щоб заробити на розв’язанні контрольних робіт з програмування  потрібно знайти замовника і виконавця з різних міст, а самому стати між ними посередником. Наприклад, написання контрольної роботи в Києві коштує набагато дорожче, ніж, наприклад, в Дніпрі. Тобто замовника потрібно знайти в Києві або Харкові, а виконавця в Запоріжжі. Якщо в Києві або Харкові   рішення контрольної будує 600 грн, а виконавець з Дніпра візьме 400 грн, то вам, як посереднику, залишиться 200 грн   з однієї контрольної роботи з програмування. Зауважте, що вам при цьому не потрібно буде самому напружувати мізки і щось вирішувати.

Для того щоб почати заробляти гроші потрібно знайти замовників і надійних виконавців для цих контрольних робіт. Замовників можна знайти в соціальних мережах «В контакті» або «Однокласники», «Фейсбук» “Інстаграм” та інші мережі або за допомогою оголошень в газеті або інтернеті. Можна написати оголошення і повісити його на студентську дошку оголошень в Університеті або в Академії, технікумі. Можна також просто роздати свої візитки знайомим студентам. Оскільки приблизно 20% студентів самі не вирішують контрольних, задач, прикладів   з програмування, то в рік можна знайти сотню лінивих студентів. Якщо з одного клієнта заробляти по 200 грн чистого прибутку і знайти 100 чоловік за 1 рік, то вийде 20000 грн в рік тільки на одному предметі. А є ж і інші дисципліни, як:

  • теорія алгоритмів та побудова алгоритмів;
  • штучний інтелект і машинне навчання;
  • розробка структур даних,
  • написання текстів програм,
  • налагодження і тестування програми (випробування програми),
  • документування, настройка (конфігурація),
  • доробка, впровадження

Знайшовши замовлення в місті Київ, Вам потрібно відправити його в наше агентство “студік”, де ціна вирішення цієї контрольної, дипломної або курсової роботи нижче. Особливо добре, якщо в Києві у вас буде хороший друг, який буде налагоджувати контакт з тими, хто буде вирішувати завдання, приклади, контрольні роботи, курсові та дипломні роботи з  програмування для студентів Києва  або, наприклад, Одеси. Після того як замовлення буде зроблено, ваш друг повинен переслати його вам. У свою чергу ви, віддаєте студенту готове рішення і забираєте у нього гроші. Частина залишаєте собі, а частина відправляєте нам в Дніпро. Схема ця досить проста, але ефективна.

Якщо ж ви хочете замовити задачу, приклад або контрольну   з програмування –   пишіть нам на електронну пошту

Контрольні роботи з програмування на замовлення

 

Допомога студентам в навчанні

Працюємо з усіма містами України: Київ, Кривий Ріг, Дніпро, Харків, Миколаїв, Одеса, Кропивницький, Полтава, Запоріжжя, Луцьк, Рівне, Кривий Ріг, Суми, Миколаїв, Вінниця, Чернігів, Житомир, Черкаси, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Ужгород, Луцьк.

ГРАФІК РОБОТИ
З 10-00 до 22-00 з ПН по ПТ,
З 10-00 до 16-00 СБ
Неділя – вихідний
А якщо серйозно – сайт працює до останнього відвідувача!!!
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.