Історія психології

Розділ “Історія психології” на нашому сайті пропонує цікаві та корисні ресурси для тих, хто цікавиться історією розвитку психологічної науки.

Тут ви знайдете огляди основних теорій та шкіл психології, аналіз впливу культурних та соціальних факторів на розвиток психології, а також важливі історичні моменти, пов’язані зі становленням психологічної науки як окремої дисципліни.

Наш розділ містить методичні поради та рекомендації щодо написання рефератів, курсових та дипломних робіт з історії психології.

Ви зможете дізнатися, як знайти та проаналізувати первинні джерела, які стосуються історії психології, і які методи дослідження можна застосовувати для аналізу цих джерел.

Також ви зможете дізнатися, як структурувати свою наукову роботу та як оформити бібліографію з використанням правил наукового стилю.

Запрошуємо всіх, хто цікавиться історією розвитку психологічної науки, до вивчення нашого розділу та використання його ресурсів у своїх наукових роботах.

Допомога студентам в навчанні в Україні та Польщі

Працюємо з усіма містами України: Київ, Кривий Ріг, Дніпро, Харків, Миколаїв, Одеса, Кропивницький, Полтава, Запоріжжя, Луцьк, Рівне, Кривий Ріг, Суми, Миколаїв, Вінниця, Чернігів, Житомир, Черкаси, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Ужгород, Тернопіль

Працюємо з усіма містами Польщі: Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Katowice, Toruń, Rzeszów, Kielce, Olsztyn, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Opole.

ГРАФІК РОБОТИ
З 10-00 до 22-00 з ПН по ПТ,
З 10-00 до 16-00 СБ
Неділя – вихідний
А якщо серйозно – сайт працює до останнього відвідувача!!!
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.