ГІС – геоінформаційні системи

Допомога студентам з дисципліни “Геоінформаційні системи”

ГІС - геоінформаційні системи

На сьогоднішній день Геоінформаційні системи не відносяться до інноваційних технологій. Географічна інформаційна система (ГІС) і її технології в усьому світі щодня розвивається. За допомогою ГІС можна отримати дані по обробці, збору, моделюванні просторових даних і відобразити їх у графічному вигляді. Таким способом розробляються різні карти, діаграми, графіки, які мають загальну базу даних.

Застосування Геоінформаційних систем зустрічається практично у всіх сферах діяльності людини. Основними сферами застосування ГІС є:

  • Екологічна сфера;
  • Транспортна сфера;
  • Сільське і лісове господарство;
  • Територіальне управління;
  • Адміністративна сфера;
  • Інженерні комунікації;
  • Телекомунікації;
  • Земельні ресурси.

Вченими було виявлено, що понад 80% інформації, з якою людина стикається за весь період життя, має прив’язку до територіального розташування. За допомогою комплексного аналізу ГІС можна отримати точні координати і площу об’єкта, отримати інформацію про якість території і об’єктивно оцінити ділянку. Також за допомогою технологій ГІС були розроблені оптимальні маршрути для перевезень як в межах міста, так і по всіх країнах. Завдяки ГІС можна знайти практично будь-яку точку земної кулі і відстежити пересування практично будь-якого об’єкта.

Вивчення Геоінформаційних систем і технологій тісно пов’язане з побудовою графіків, діаграм і картографічних даних. У студента, який не має певної бази знань по ГІС, з’являються безліч проблем на сесії. Написання контрольних, курсових, дипломних, лабораторних, наукових робіт, а також рішення задач, рівнянь, тестів, підготовку презентацій, складання графіків і діаграм можна замовити в агентстві «Студік».

Агентство «Студік» спеціалізується на виконанні всіх видів студентських робіт. У нас ви можете замовити будь-яке завдання з геоінформаційних систем і технологій та отримати його за максимально короткий термін. Наші експерти напишуть для вас унікальну роботу з докладним рішенням і описом. Вам достатньо буде всього лише вивчити її і високий бал при здачі вам гарантований. Всі студентські роботи виконуються з урахуванням всіх вимог вашого ВНЗ.

Агентство «Студік»– це команда сучасних фахівців. Протягом 20 років роботи на ринку інформаційних послуг до нас звернулося безліч студентів, які залишилися задоволені результатом. Ми готові до нових сотрудничествам і гарантуємо якісний результат!

ГІС - геоінформаційні системи

 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.