Виконуємо на замовлення магістерські, кандидатські, докторські дисертації, наукові статті та монографії, автореферати, відгуки. Написання дисертаційного дослідження, виконання та публікації 5 статей, 5 тез для конференцій, їх публікації, оформлення автореферату.

Дисертації, наукові статті та монографії, автореферати, відгуки (керівника, провідної організації, наукові положення та ін.)

Наше агентство надає допомогу при написанні на замовлення магістерських, докторських і кандидатських дисертацій, авторефератів, а також наукових статей і монографій з права, психології, бухгалтерського обліку. Висококваліфіковані наукові фахівці, досвідчені викладачі, кандидати та доктори наук, на Ваше замовлення виконають дисертації, наукові роботи будь-якої складності у відповідності з вимогами ВАК.

Задати будь-які питання і уточнити послуги написання наукової роботи, статті, монографії або будь-яка інша допомога в підготовці наукових робіт, дізнатися вартість дисертації можна в будь-який день (включаючи вихідні дні з 9-00 до 22-00).

Дисертації

Наші послуги з написання дисертацій на замовлення включають обгрунтування актуальності, її новизни, підготовку концепції наукової роботи, підготовку повного якісного тексту (вступ, розділи, висновок, автореферат, бібліографія).

Забезпечуються дисертації під ключ і на замовлення. Також пишуться наукові статті та монографії, автореферати, відгуки (керівника, провідної організації і ін.), наукові положення. На написання дисертації на замовлення укладається договір – встановлюються терміни написання дисертації і етапи. Свої роботи ми перевіряємо по системі антиплагіат і гарантуємо оригінальність тексту, статей і автореферату.

Виконання комплексного замовлення в рамках кандидатських дисертацій включає в себе написання дисертаційного дослідження, виконання та публікації 5 статей, 5 тез для конференцій, їх публікації, оформлення автореферату. Виконання поточних зауважень до захисту дисертації у вченій раді входить у вартість даних робіт. Для кандидатської дисертації даний комплекс оцінюється в розмірі 75000 гривень. Виконання дисертації по частинах тягне собою невелике подорожчання робіт, оскільки дослідник, виконавши наприклад перший розділ, в подальшому буде проводити збір та аналіз джерел, які зустрічалися в підборі, відносно до другого розділу, але свідомо відкидалися, оскільки завдання для виконання ставилося тільки в рамках першого розділу.

Нижче наведені орієнтовні терміни і тарифи на виконання науково-дослідних робіт. Терміни і ціни вказані виходячи з практики виконання досліджень, але дані позиції обговорюються в кожному випадку і обумовлюються в процесі консультацій і переговорів індивідуально.

Завантажити ціни на написання дисертаційного дослідження

Всі ціни обговорюються індивідуально. Краще телефонуйте до нас або пишіть на електронну пошту info@studik.dp.ua для визначення точної суми.

Для здійснення замовлення на дисертацію заповніть форму нижче:

Дисертації

Залишити відповідь

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.