Виконуємо на замовлення дисертації, наукові статті та монографії, автореферати, відгуки. Написання дисертаційного дослідження, виконання та публікації 5 статей, 5 тез для конференцій, їх публікації, оформлення автореферату.

Дисертації, наукові статті та монографії, автореферати, відгуки (керівника, провідної організації, наукові положення та ін.)

Наше агентство надає допомогу при написанні на замовлення докторських і кандидатських дисертацій, авторефератів, а також наукових статей і монографій з права, психології, бухгалтерського обліку. Висококваліфіковані наукові фахівці, досвідчені викладачі, кандидати та доктори наук, на Ваше замовлення виконають дисертації, наукові роботи будь-якої складності у відповідності з вимогами ВАК.

Задати будь-які питання і уточнити послуги написання наукової роботи, статті, монографії або будь-яка інша допомога в підготовці наукових робіт, дізнатися вартість дисертації можна в будь-який день (включаючи вихідні дні з 9-00 до 22-00) за телефонами +380509999081, +380962410217, + 380637970150, електронною поштою info@studik.dp.ua.

Наші послуги з написання дисертацій на замовлення включають обгрунтування актуальності, її новизни, підготовку концепції наукової роботи, підготовку повного якісного тексту (вступ, розділи, висновок, автореферат, бібліографія).

Забезпечуються дисертації під ключ і на замовлення. Також пишуться наукові статті та монографії, автореферати, відгуки (керівника, провідної організації і ін.), наукові положення. На написання дисертації на замовлення укладається договір – встановлюються терміни написання дисертації і етапи. Свої роботи ми перевіряємо по системі антиплагіат і гарантуємо оригінальність тексту, статей і автореферату.

 

Виконання комплексного замовлення в рамках кандидатських дисертацій включає в себе написання дисертаційного дослідження, виконання та публікації 5 статей, 5 тез для конференцій, їх публікації, оформлення автореферату. Виконання поточних зауважень до захисту дисертації у вченій раді входить у вартість даних робіт. Для кандидатської дисертації даний комплекс оцінюється в розмірі 75000 гривень. Виконання дисертації по частинах тягне собою невелике подорожчання робіт, оскільки дослідник, виконавши наприклад перший розділ, в подальшому буде проводити збір та аналіз джерел, які зустрічалися в підборі, відносно до другого розділу, але свідомо відкидалися, оскільки завдання для виконання ставилося тільки в рамках першого розділу.

Нижче наведені орієнтовні терміни і тарифи на виконання науково-дослідних робіт. Терміни і ціни вказані виходячи з практики виконання досліджень, але дані позиції обговорюються в кожному випадку і обумовлюються в процесі консультацій і переговорів індивідуально.

Завантажити ціни на написання дисертаційного дослідження

Всі ціни обговорюються індивідуально. Краще телефонуйте до нас або пишіть на електронну пошту info@studik.dp.ua для визначення точної суми.

Для здійснення замовлення на дисертацію заповніть форму нижче:

Термін виконання роботи (не приймаємо замовлення з терміном на 1-2 дня)

Удалить


Удалить


Удалить


 

Залишити відповідь

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.