Ботаніка

Розділ “Ботаніка” містить важливу інформацію щодо рослинного світу, його класифікації та еволюції. В ньому ви знайдете матеріали про різноманітність рослин, їхню морфологію, фізіологію та екологію.

Крім того, розділ включає такі теми, як ботанічна систематика, генетика рослин, біотехнологія та багато іншого. Цей розділ стане незамінним джерелом інформації для студентів, які вивчають ботаніку, екологію, біологію та інші наукові дисципліни, пов’язані з рослинами.

Завдяки матеріалам, представленим у розділі, ви зможете розширити свої знання про рослинний світ та його роль у природі та людському житті.

Допомога студентам в навчанні в Україні та Польщі

Працюємо з усіма містами України: Київ, Кривий Ріг, Дніпро, Харків, Миколаїв, Одеса, Кропивницький, Полтава, Запоріжжя, Луцьк, Рівне, Кривий Ріг, Суми, Миколаїв, Вінниця, Чернігів, Житомир, Черкаси, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Ужгород, Тернопіль

Працюємо з усіма містами Польщі: Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Katowice, Toruń, Rzeszów, Kielce, Olsztyn, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Opole.

ГРАФІК РОБОТИ
З 10-00 до 22-00 з ПН по ПТ,
З 10-00 до 16-00 СБ
Неділя – вихідний
А якщо серйозно – сайт працює до останнього відвідувача!!!
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.