Англійська мова – найпоширеніша мова в світі!

Англійська мова – найпоширеніша мова в світі!

Англійська мова - найпоширеніша мова в світі!

Всім відомо, що англійська мова сьогодні належить до найпоширеніших мов нашої планети. І причина цього не лише в тому, що у великій кількості країн вона є державною. Англійська – це, по суті, головна мова, якою користуються люди по всьому світу.

Часом може здатися, що будь-яка людина на землі здатна так-сяк порозумітися англійською. Але це не так. Серед мирного населення багатьох країн знання англійської не таке велике. Однак повсюдна англомовність Європи багатьох наводить на думку, що вивчити цю мову зовсім не складно. До того ж, в наш час існує маса різних методів, які обіцяють опанувати англійську без особливих зусиль і в найкоротші терміни.

А чи дійсно ця мова така легка? Наскільки складно її вивчити? З якими труднощами можна зіткнутися при її вивченні? І які з них вигадані самими людьми?

В першу чергу, при вивченні будь-якої мови Європи, особливо класичним методом, приділяється увага граматиці. Вона – скелет, на який лягає лексика. З усіх європейських мов англійська, з точки зору граматики, сама проста і логічна. Вона більшою мірою аналітична мова, оскільки майже не має особистих закінчень. А це призвело до великої структури граматичних часів.

Англійська мова - найпоширеніша мова в світі!

Багато, хто почав вивчати англійську, думають, що часи – це головна складність граматики. І значна частина тих, хто вивчає «застряє» на цьому, перестаючи вивчати мову, а при поновленні навчання насилу долають страх перед часом.

Але в дійсності система англійських часів досить логічна і чітка. Часи – це азбука граматики, складова всього 20% від неї. Вивчивши цю абетку, все інше ви зможете освоїти без особливих зусиль.

Реальна складність у вивченні англійської – це численні прийменники, які дуже активно використовуються в мові і володіють важливими розрізнювальними функціями. Вивчити їх за раз не вийде, оскільки вони застосовуються досить широко.

Ще одна складність при оволодінні англійською мовою – це вживання артиклів. Вони описані чималою кількістю правил, включаючи виключення.

Англійська мова - найпоширеніша мова в світі!

Наступною поширеною помилкою є так звана убогість англійського словника. Розмовна мова може бути порівняно бідною, але справжні автентичні тексти вражають великою кількістю слів і фраз. Повноцінна англійська мова рясніє синонімами, а це говорить про її багатство. Звичайно, цей факт багато хто може віднести до складнощів вивчення цієї мови. Але, хто сказав, що все повинно бути дуже просто?

Англійська мова комусь здасться порівняно простою у вивченні, проте вивчити її одночасно добре і швидко не вийде. Простота цієї мови – хибна думка, що сформувалася лише через те, що використовується мова досить широко. В електронній пошті та ICQ англійська нерідко навіть примітивна. Але вона буває приголомшливо красивою і виразною, коли на ній говорить  культурна людина.

І взагалі, той факт, що англійська є найскладнішою для вивчення серед європейських мов підтверджують лінгвісти, адже англійським дітям для вивчення граматики потрібно 2,5 роки, тоді як діти, які вивчають інші мови з нуля, опановують основи іноземної мови приблизно за рік.

А ось найпростішою європейською мовою в плані читання і вимови визнається фінська – всі слова, як пишуться, так і читаються, і наголос завжди падає на перший склад, зате граматика фінської мови набагато складніша англійської, 15 відмінків – це вам не жарт!

І звичайно, при вивченні будь-якої мови, необхідно в першу чергу звертати увагу не складність або легкість, а на щось позитивне і привабливе, що в ній є.

Вам також має сподобатись...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.