📝Бізнес-план на замовлення. Складання бізнес плану для організацій.

Написання бізнес-планів на замовлення для підприємств та студентів вищих навчальних закладів. Створення презентацій.

📝Бізнес-план на замовлення. Складання бізнес плану для організацій.

Бізнес-план – основний документ, що розробляється підприємством і подається інвестору (кредитору) по реальному інвестиційному проекту або проекту санації даного підприємства при загрозі його банкрутства; це програма діяльності підприємства, план конкретних заходів по досягненню конкретних цілей його діяльності, що включає оцінку очікуваних витрат і доходів. Розробляється на основі маркетингових досліджень.

Складання бізнес плану

Бізнес-план – опис бізнес проекту з розрахунками і перспективою на найближчі 5-10  років. Такий план необхідно надати вашому інвестору або банку, в которий ви можете взяти кредит, а також іншим партнерам або посередникам або вам як творцеві бізнес ідеї.

Бізнес-плани, як правило, розробляють не менш ніж на 3 роки вперед. Іноді беруть і більш короткий період (наприклад, 1 рік) так як економічні умови в країні дуже швидко зміняються.

Що таке бізнес-план?

Щоб досягти успіху в будь-якій справі, потрібно планувати кожну свою дію. Аналогічно відбувається і в бізнесі. Для того щоб отримати бажаний результат і не втратити вкладені кошти, при реалізації нового інвестиційного проекту необхідно ретельно опрацювати і спрогнозувати розвиток подій на всіх його етапах. В рамках передінвестиційного планування складається такий документ, як бізнес-план.

Бізнес-план – це особливий узагальнюючий документ, в якому міститься програма послідовності виконання ділових операцій, що здійснюються в процесі організації нового бізнесу. Він містить теоретичну інформацію і практичні дані про саме підприємство, його сфери діяльності, надання послуг або виготовлення товарів, ринки збуту, маркетингову політику, передбачуваний рівень ефективності виробництва.

Завдання бізнес-плану

Складання грамотного і повного бізнес-плану дозволяє вирішити наступні завдання:

  • визначити цілі підприємства, його стратегію, а також тактику реалізації в короткостроковому і довгостроковому періодах;
  • сформулювати оптимальні, чіткі напрямки в діяльності компанії, кращі ринки збуту і цільову групу споживачів;
  • виявити потенційну частку підприємства на цільовому ринку або в його сегменті;
  • розробити асортимент пропонованих послуг і товарів та охарактеризувати основні їх показники;
  • визначити обсяг потенційних витрат виробничого і невиробничого характеру;
  • визначити напрями маркетингової політики в області ціноутворення, стимулювання продажу товару, вивчення освоєних і потенційних ринків;
  • визначити оптимальний баланс між реальними можливостями підприємства і поставленими для реалізації цілей.

Багато підприємців, особливо нижньої ланки, вважають бізнес-план необов’язковим. Разом з тим, зі знанням справи складений документ буде гарною підмогою не тільки на початковому, але і на наступних етапах реалізації проекту. Крім вирішення завдань передінвестиційного планування, бізнес-план виконує і конкретні функції.

Створення бізнес плану з нуля

Якщо народилася власна цікава бізнес-ідея, то ви можете спробувати скласти бізнес-план підприємства самостійно.

Зазвичай бізнес-план організації включає:

  • аналіз ринку, план виробництва;
  • маркетингову стратегію для просування продукції;
  • опис товару або послуги;
  • організаційну структуру фірми;
  • фінансовий план, в якому зведені всі основні розрахунки.

Бізнес-план завжди повинен давати відповідь на таке питання як: скільки потрібно грошей на запуск цього проекту і як швидко він окупиться?

Функції бізнес-плану

Основними функціями документа є:

  • можливість залучення додаткових фінансових ресурсів,
  • можливість оцінки фактичних результатів комерційної діяльності компанії в певному періоді в порівнянні з запланованими,
  • можливість розробки провідних концепцій і реалізації основних стратегій розвитку бізнесу в короткостроковому і довгостроковому періодах.

Структура бізнес-плану

Взагалі, сам по собі цей основоположний документ не має жорсткої структури. Залежно від особливостей організованого підприємства, його структура може видозмінюватися. Разом з тим, відповідно до рекомендацій міжнародних економічних інститутів, оптимальна структура бізнес-плану повинна містити наступну інформацію:

Мета організації проекту, його призначення, середовище реалізації, законодавча база.

  1. Основні маркетингові дані, такі як потенційні ринки збуту, характеристики конкурентів, концепція продажів, ціноутворення, асортимент продукції, що випускається.
  2. Відомості про плановані витрати (вартість і забезпечення енергоносіями, обладнанням, сировиною, трудовими та іншими ресурсами).
  3. Відомості про локалізацію проекту з докладною характеристикою всіх супутніх чинників (соціальних, географічних, кліматичних, політичних, технологічних і т. д.).
  4. Технологічні дані (основні технології виробництва, необхідне устаткування, кошторис будівельних і монтажних робіт).
  5. Відомості про управління і кадри підприємства (структурна схема управління, потреба і забезпеченість кадрами, графіки підготовки і навчання персоналу, режим роботи, вартість і умови праці).
  6. План реалізації проекту (терміни будівництва, монтажу та пуско-налагодження технологічних ліній і обладнання, передбачуваний термін дії).
  7. Обчислення планованих показників ефективності комерційної діяльності компанії.

Дана інформація структурується з основних розділів бізнес-плану.

Розділи бізнес-плану

Всі теоретичні та практичні дані викладаються в наступних розділах:

  1. Резюме. У ньому коротко описується зміст документа.
  2. Короткий огляд майбутнього середовища функціонування виробництва.
  3. Опис проекту, що реалізовується (інформація про продукт, послуги, інновації, які впроваджуються).
  4. Виробничий план (правове обґрунтування, потенціал економічного, технологічного та трудового характеру, аспекти постачання).
  5. Організаційний план (аспекти фінансування, юридичне обгрунтування, схема управління).
  6. Фінансовий план (прогноз рівня прибутку, руху фінансових потоків, беззбитковості і т. д.).
  7. Маркетинговий план (комплексне дослідження конкурентного середовища, цільових споживачів, створення стратегій і концепцій просування і продажів товару).
  8. Аналіз і прогнозування ефективності інвестицій.
  9. Пояснення і додатки до бізнес-плану (кошториси, калькуляції, графіки, фото, патенти, свідоцтва, ліцензії, статути, проекти договорів і т. д.).

При розробці бізнес-плану слід пам’ятати, що частина інформації, яка міститься в ньому, відноситься до розряду комерційної таємниці (унікальна бізнес-ідея, технологічні розробки, внутрішні відомості підприємства), розголошення якої може завдати організації відчутних втрат.

Тому, як правило, при розробці ділового проекту готують кілька різних документів: невеликий проспект з основними тезами, короткий план з деталізацією всіх складових і основний підсумковий план, який використовують вже безпосередньо в процесі втілення ідеї.

У підсумку, грамотно складений і ретельно розроблений бізнес-план стане гарантією успішності будь-якого комерційного починання.

Також, написання бізнес-планів невід’ємна складова навчальної програми майбутнів менеджерів, економістів, бухгалтерів, управлінців. 

Замовити бізнес-план з розрахунками

Хочете відкривати бізнес і у вас з’явилася нові бізнес ідеї, тоді вам слід підготувати бізнес план з розрахунками.

План відкриття бізнесу ви можете придбати у спеціалізованих агентствах. Однією з таких організацій є наша компанія «Студік»

У нас ви можете замовити готовий бізнес-план: Розробка бізнес-плану:
Бізнес-план магазину Автобізнес
Бізнес-план салону Зообізнес
Бізнес-план кафе Видавничий бізнес і ЗМІ
Бізнес-план організації Індустрія краси і здоров’я
Бізнес-план кав’ярні Індустрія розваг
Бізнес-план пекарні Інтернет-бізнес
Бізнес-план СТО Модний бізнес. Взуття, одяг та аксесуари
Бізнес-план інтернет магазину Освітній бізнес
Бізнес-план салону краси Харчова промисловість
Бізнес-план продуктового магазину Промислове виробництво
Бізнес-план проекту Ремонтно-будівельний бізнес
Бізнес-план для малого бізнесу Ресторанний і готельний бізнес, пекарні
Бізнес-план виробництва Сільське господарство
Бізнес-план підприємства Товари для дому. Виробництво і продаж
  Торгівля
  Туристичний та спортивний бізнес
  Послуги для населення (b2c)
Хобі-бізнес

Бізнес-план зразок

Для замовлення бізнес-плану або щоб купити готовий бізнес-план, замовити презентацію в агентстві “Студік” перейдіть до оформлення замовлення

📝Бізнес-план на замовлення. Складання бізнес плану для організацій.

Також, якщо ви знайшли цю інформацію корисною, не соромтеся поділитися нею за допомогою кнопок нижче:

Допомога студентам в навчанні в Україні та Польщі

Працюємо з усіма містами України: Київ, Кривий Ріг, Дніпро, Харків, Миколаїв, Одеса, Кропивницький, Полтава, Запоріжжя, Луцьк, Рівне, Кривий Ріг, Суми, Миколаїв, Вінниця, Чернігів, Житомир, Черкаси, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Ужгород, Тернопіль

Працюємо з усіма містами Польщі: Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Katowice, Toruń, Rzeszów, Kielce, Olsztyn, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Opole.

ГРАФІК РОБОТИ
З 10-00 до 22-00 з ПН по ПТ,
З 10-00 до 16-00 СБ
Неділя – вихідний
А якщо серйозно – сайт працює до останнього відвідувача!!!
Якщо вам сподобався наш сайт, поділіться посиланням з вашими друзями, для цього скористайтеся кнопкою «Поділитися», розташованої трохи нижче.
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Verified by ExactMetrics