Англійська мова – найпоширеніша мова в світі!

Англійська мова – найпоширеніша мова в світі!

Англійська мова - найпоширеніша мова в світі!

Всім відомо, що англійська мова сьогодні належить до найпоширеніших мов нашої планети. І причина цього не лише в тому, що у великій кількості країн він є державним. Англійська – це, по суті, головний мова, якою користуються люди по всьому світу.

Часом може здатися, що будь-яка людина на землі здатний так-сяк порозумітися англійською. Але це не так. Серед мирного населення багатьох країн знання англійської не така велика. Однак повсюдна англомовність Європи багатьох наводить на думку, що вивчити цю мову зовсім не складно. До того ж, в наш час існує маса різних методів, які обіцяють опанувати англійську без особливих зусиль і в найкоротші терміни.

А чи дійсно це мова так легкий? Наскільки складно його вивчити? З якими труднощами можна зіткнутися при його вивченні? І які з них вигадані самими людьми?

В першу чергу, при вивченні будь-якої мови Європи, особливо класичним методом, приділяється увага його граматиці. Вона – скелет, на який лягає лексика. З усіх європейських мов англійська, з точки зору граматики, самий простий і логічний. Він більшою мірою аналітичний мову, оскільки майже не має особистих закінчень. А це призвело до великої структурі граматичних часів.

Англійська мова - найпоширеніша мова в світі!

Багато, хто почав вивчати англійську, думають, що часи – це головна складність його граматики. І значна частина тих, хто вивчає «застряє» на цьому, перестаючи вивчати мову, а при поновленні насилу долають страх перед часом.

Але в дійсності система англійських часів досить логічна і чітка. Часи – це азбука граматики, складова всього 20% від неї. Вивчивши цю абетку, все інше ви зможете освоїти без особливих зусиль.

Реальна складність у вивченні англійської – це численні приводи, дуже активно використовуються в мові і володіють важливими смислоразлічітельную функціями. Вивчити їх за раз не вийде, оскільки вони застосовуються досить широко.

Ще одна складність при оволодінні англійською мовою – це вживання артиклів. Воно описано чималою кількістю правил, включаючи виключення.

Англійська мова - найпоширеніша мова в світі!

Наступним поширеною помилкою є так звана убогість англійського словника. Розмовна мова може бути порівняно бідним, але справжні автентичні тексти вражають великою кількістю слів і фраз. Повноцінний англійську мову рясніє синонімами, а це говорить про його багатство. Звичайно, цей факт багато хто може віднести до складнощів вивчення цієї мови. Але, хто сказав, що все повинно бути дуже просто?

Англійська мова комусь здасться порівняно простим у вивченні, проте вивчити його одночасно добре і швидко не вийде. Простота цієї мови – хибна думка, що сформувалося лише через те, що використовується він досить широко. В електронному листі та ICQ англійська нерідко навіть примітивний. Але він буває приголомшливо красивий і виразний, коли на ньому говорить утворений культурна людина.

І взагалі, той факт, що англійська є найскладнішим для вивчення серед європейських мов підтверджують лінгвісти, адже англійським дітям для вивчення граматики потрібно 2,5 року, тоді як діти, які вивчають інші мови з нуля, опановують основи іноземної мови приблизно за рік.

А ось найпростішим європейською мовою в плані читання і вимови визнається фінський – все слова, як пишуться, так і читаються, і наголос завжди падає на перший склад, зате граматика фінської мови набагато складніше англійської, 15 відмінків – це вам не жарт!

І звичайно, при вивченні будь-якої мови, необхідно в першу чергу звертати чи не з його складність або легкість, а на щось позитивне і привабливе, що в ньому є.

Вам також має сподобатись...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.